Wpis z mikrobloga

@tennlan: zależy dla kogo ;)
@Xtreme2007: A co ma bycie nudnym do bycia smutnym? Nic. Nie znasz mnie, więc twoje określenie mnie jako "nudna i przewidywalna" jest równie wartościowe, co stwierdzenie "rok temu było błoto". Brałeś pod uwagę, że jak mnie nie śmieszy prymitywny i prostacki humor, to nie znaczy że jestem przewidywalna?
@efem: bo jest bardzo miękki i elastyczny :D normalnie jak poczucie humoru u
  • Odpowiedz
@Antek1204 stwierdzasz że jestem nudna i brzydka na podstawie własnych genów?
No to sorry. Nie wyszło.
Za to ty możesz wracać i uzalac się na swój "polacki ryj" i bycie nieudacznikiem, a za swój z brzydki ryj możesz obwiniac gówno gent I twierdzić, że "chady" dziewczyny ci zabraly.
  • Odpowiedz
@Antek1204 aha.
Powiedziała banda życiowych nieudaczników, z lekami społecznymi, strachem przed kobietami, nienawiścią do kobiet, maminsynkowie, ktorzy albo ciągle wisza na cycku madek albo mieszkają kątem w piwnicy. Ewentualnie w pokoju z dzieciństwa.
Ach te stereotypy...
  • Odpowiedz
@Antek1204 stwierdzasz że jestem nudna i brzydka na podstawie własnych genów?

No to sorry. Nie wyszło.

Za to ty możesz wracać i uzalac się na swój "polacki ryj" i bycie nieudacznikiem, a za swój z brzydki ryj możesz obwiniac gówno gent I twierdzić, że "chady" dziewczyny ci zabraly.


@MadeleineDawson: Stwierdzam to po twoich żenujących wpisach. Za to ty stwierdzasz, że ja użalam się nad swoim ryjem, byciu nieudacznikiem, gówno
  • Odpowiedz
@Antek1204: Oparłam się na stereotypach. Jak wy.
Wiesz co się mówi o wariatach? Wszędzie ich widzą, tylko nie widzą ich w sobie. Także, tobie bardziej się przydadzą leki.
Stwierdzasz na podstawie jakichś prywatnych wymysłów (tworzenie historii to jest objaw choroby psychicznej".
Ty mnie próbowałeś obrazić, ja wykpiłam durnowaty stereotyp, na podstawie twoich debilnych tworów na mój temat.
Tobie się dopiero leki przydadzą, twoja schizofrenia i borderline wymaga leczenia, a nie
  • Odpowiedz