Wpis z mikrobloga

@Goodie_pl: chciałem zapytać czy nie odnotowaliście ostatnio może jakieś zwiększonej ilości zgłoszeń, że transakcje nie wpadają albo większej ilości zgłoszeń ręcznie dodawanych zamówień przez reklamacje ?
Pytam, bo nigdy akurat nie miałem problemu u Was, żeby transakcja się nie pojawiła, a w ciągu ostatniego tygodnia 3 raz nie wpadło mi Allegro - dokładnie to co druga wpadała poprawnie, a co drugą zgłaszam ręcznie (znajomi z pracy wspominali, że im przez ostatni tydzień też co któryś zakup ginął i muszą zgłosić ręcznie).
  • 5
@dariusz-warszawski: w przypadku problemu z transakcjami na Allegro, proszę o wysłanie w wiadomości prywatnej tutaj lub na maila kontakt@goodie.pl: 1) adresu e-mail używanego w goodie, 2) screenów lub numerów transakcji, które chce się zareklamować, 3) screenów z koszyka zakupów w Allegro (Allegro wysyła go na maila).
@Goodie_pl: Coś faktycznie musiało być po stronie technicznej i te zamówienia zamiast wpaść musiały zostać w buforze, bo dziś w nocy obudziło mnie o 3 rano powiadomienie z apki google o nowych transakcjach oczekujących w aplikacji i były to transakcje z Allegro z 10.02. Te dokonane później, bo 11.02. pojawiły się normalnie dzień wcześniej.
W pracy sporo osób korzysta z goodie i jedna osoba zauważyła dziś to samo, ale w przypadku