Wpis z mikrobloga

  • 0
@pijekubusplay Wy #!$%@? spermiarze, a później że 8 mężczyzn na 1 laskę popełnia w tym kraju samobójstwo xD Z grzeczności wypadałoby odpisać, ale widać w p0lsce nie ma żadnej kultury
  • Odpowiedz
@Davidozz: Jestes po prostu nieatrakcyjny lub nie w typie laski a ona nie ma czasu ani ochoty ci odpisać bo pisze z kimś innym lub z innymi. Ze spermiarzami przesadzasz, oni nie są tak groźni.. chyba że ci w realu ale to beta samce bez honoru goniące za cipą.
  • Odpowiedz
@Davidozz: Jeżeli piszesz wiadomości w stylu "Co tam?/Jak tam?" to się nie wyróżniasz. Codziennie dostają pewnie ze 20/30 wiadomości tego typu, więc nie ma co się dziwić że im się nie chce odpisywać, serio
  • Odpowiedz
  • 2
@pijekubusplay Prawda jest taka, że mają #!$%@? w głowie od dobrobytu. Na aplikacjach randkowych z zagranicznymi laskami wszystkie same, pierwsze inicjowały kontakt, były strasznie ciekawe mojej osoby. Tylko w Polsce się spotkałem z tym, że laska w ogóle nie odposuje, nawet jedna picza ze studiów, chciałem sobie z nią popisać po koleżeńsku o emigracji to w połowie konwersacji odczytała i przez 2 miesiące zero odzewu z brakiem odpowiedzi na moje pytanie
  • Odpowiedz
@Davidozz: Mają bo są #!$%@? beciaki które za powąchanie cipy stawiają jej obiad, podwożą a potem żenią i na nie #!$%@?ą. #!$%@? ją widocznie interesowala twoja emigracja albo wolała pisac z jakimś przystojnym badboyem o ruchaniu, takie realia. Dużo bab jest #!$%@? to fakt, ale że tylko polskie? Wątpie.
  • Odpowiedz