Wpis z mikrobloga

Nie chce przyspażać atencji szczurkowi i jego właścicielom ale wyjątkowo podczas jakiejś największej imby coś skomentuję.
Moim zdaniem jedną z tych osób które zadzwoniły obsrane do pawełka była monia. Dogadali się że on nie będzie wypuszczał dalszych kompromitujących ją materiałów ze szczurem wygadującym co z nią robił ale w zamian ona musi skończyć zwodzić majora i pokazać mu że nigdy z nim nie będzie. Tak się stało, ona cicho sza o pawelku a on wyjazd ze swoim kanałem. Chcąc dotrzymać umowy przyjechała z gachem do ośrodka zrobić pokazówkę dla szczurka. Nie spodziewała się jednak że to aż tak striggeruje toksyka. Pierwszego dnia nie dał po sobie poznać ale już nastepnego gdy monia przyjechała dalej realizować swoje ambicje z nim związane i prowadzić go za rączkę, wtedy już pokazał swoje prawdziwe oblicze. Smuteczek.
Oczywiście teraz zraniony szczurek bedzie szantażował ją tym na czym najbardziej jej zależy czyli zerwaniem tyrapii. Jej chore ego wymyśliło sobie że następnym osiągnięciem za które bedzie ją podziwiać cały kraj będzie uleczenie i wyprowadzenie na ludzi swojego niewolnika. Stało się to obsesją w momencie gdy napotkała na tak wielki opór i hejt od ludzi, sprawa stała się honorowa. Dlatego teraz majorek ma ją wyczutą i może grozić że skończy terapie przedwcześnie i wie że chocby nie wiem co ona przybiegnie, wybaczy, udobrucha aby tylko zrealizować swoją ambicję. Może na poczatku były jakieś finansowe plany zwiazane z jutubowym gwiadorstwem i przyszłymi profitami szczura ale myślę że w pewnym momencie zostały one bardzo oddalone. Tak więc oglądamy dalej... oczywiście z włączonym ADBLOCKIEM.

#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 14
@Toniepodawaj: Nie wydaje mi się bo napewno by coś opublikowała. Z resztą to zaproszenie pierwotnie miało być przez telefon. Potem zaraz przez sms. Moim zdaniem blef z jej strony. Warunek pawełka zeby wiecej nie zwodziła majorka jak najbardziej wydaje mi sie wiarygodny bo on w tym gorącym okresie na tych lajtach z drogi ciągle o tym gadał. Stawiał to na pierwszym miejscu. Ze niby nic do niej nie ma ale strasznie
@Grzechogrinder:
- nikt do pawelka nie dzwonil obsrany - to jego bajka by mogl po raz kolejny sie odciac uwazajac ze robi to z twarza
- jezeli juz to po prostu sie dogadali jak latex z latexem
Co do reszty bardzo mozliwe ale sadze ze ona ma juz powoli dosc szczura wodnego. Poznaje sie po prostu na nim powoli, wczesniej wodzil ja za nos. Tak jak mowil Gachu ze on jest
@Towarzysz_Sobaka: pawelek dostał groźby za krytykowanie ośrodka i że nie chciał się od nich odczepić mimo zablokowania jego numeru na telefonie majora. #!$%@?ł się i opublikował rozmowy o szczurzym gmeraniu miedzy jej nogami. Przyparta do sciany monia, po upokarzających tłumaczeniach do swojej rodziny i znajomych, w rewanżu i jako przestroga puściła blef o zaproszeniach do hotelu aby i pawelka zycie prywatne ucierpialo i musial tlumaczyc sie zonie.