Wpis z mikrobloga

Mongoł, shot wymyślony na Politechnice Śląskiej: lany do kufla o pojemności 0,5 litra, 1/3 coli, 1/3 piwa, 1/3 wódki - lane po łyżce tak aby warstwy się nie zmieszały. Jak na shota przystało pite na raz po uprzednim odebraniu symbolicznego plaskacza w twarz od kolegi. Wypicie 3 mongołów podczas imprezy i nie odpadnięcie skutkuje wejściem do elitarnego grona "Mongolii". Pozdrawiam.
psposki - Mongoł, shot wymyślony na Politechnice Śląskiej: lany do kufla o pojemności...
  • 53
  • Odpowiedz
@psposki: wypiłem ten wynalazek kiedyś na imprezie z kumplem z Polibudy, paskudne ale nie zabija znowu tak mocno. Znowu słyszałem że zwyczajowo pije się to na klęczkach xD
  • Odpowiedz
HAHAQAHAHQAHQ studencki humor kto ma wiedziec ten wie co się działo w akademikach ale beka pozdro dla kumatych!
#!$%@?
  • Odpowiedz
Jestem w ciężkim szoku, wpis bez żadnego tagu zebrał tak wielu odbiorców - którzy też o tym słyszeli a na youtube jest tylko jeden film jak ktoś to robi i pije xDDDDD
  • Odpowiedz
@psposki: ja mam jakąś tam tolerke #pdk na alkohol, toteż jeden taki to raczej #!$%@?, ale 3 jeden za drugim to imo zabójstwo, chyba, że co godzinę, dwie i w między czasie nic nie pijesz. Siedzieć potem godzinę o suchym pysku na imprezie zanim walniesz następny to też lipa. Nie podoba mi się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@psposki: to połączenie czarnej koszuli, czerwonego krawata i dżinsów xD no i oczywiście portfel i telefon wciśnięty do jednej kieszeni xS
  • Odpowiedz
@psposki: to jest niepojęte. Czasy się zmieniają. Zaraz skolonizujemy Marsa, nawet babcie mają smartfony, a ludzie z polibudy wyglądają dokładnie tak samo jak 10-20-30 lat temu xDDDD
  • Odpowiedz