Wpis z mikrobloga

Uwielbiam ludzi w komunikacji. Już teraz wiem, że syn pasażerki jest na wycieczce w Warszawie, ma hotel z widokiem na PKiN, zmókł wczoraj jak cholera, dzisiaj też od rana pada w Warszawie (zupełnie jak u nas!), ogólnie mu się nie podoba, a ona jak wstawała o 4 rano do babci to się bała bo było ciemno a ojciec ściągnął jakiś horror i ogladal wieczorem i to było takie straszne. Ogólnie kasy mu wystarczy do jutra wieczorem, mieszka z kolegą w pokoju i pojechali w 7 osób. Nie da się posłuchać Meza z radio autobusu, bo musiała jeszcze z tą informacją zadzwonić do męża i babci. Zabijcie mnie xD #zalesie #zbiorkom #zkm
  • 10
@Skierekcukierek Ja tam to lubię. Takie oderwanie od codziennej rzeczywistości, wczoraj uczestniczyłem w pisaniu maila o baliku przedszkolnym albowiem 4 rodziców nie chciała zapłacić pieniędzy, sama skarbniczka dokonywała ciekawych posunięć zwanych wjazdem na ambicje. Ponadto wracając do domu siedziała obok mnie dziewczyna lat 19 i oglądała cos na telefonie, ogólnie nie zawsze mam ochotę się wpatrywać bo często czytam książkę, ale musiałem rzucić okiem. To co tam widziałem mnie przeraziło... Jak mozna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Skierekcukierek: ja tam lubię tak sobie czasem posłuchać innych, bo zdarzają się ciekawe historie. Raz się przysłuchiwałam Rosjaninowi w pociągu, gdzie okazało się że jest jakims muzykiem i podczas przejazdów przez te oznaczone i grające przejazdy kolejowe opowiadał jak bardzo z muzycznego punktu widzenia" podoba mu się ten dźwięk i go tak plastycznie opisywał rozmówcy, że ja też je od razu pokochałam. :p