Wpis z mikrobloga

Widzę, że jest Leclerc Gdańsk czyli moje rewiry ( ͡° ͜ʖ ͡°) i na jakiej zasadzie to działa? Nawet w takim sklepie biorę 2 zestawy i ten tańszy jest za pół ceny?
chce wszystkie 3, ale uwielbiam GTRa jako samochód i chciałbym go w pierwszej kolejności.


@stresS: a no to ok. Myślałem, że będziesz brał tylko 2 (bo tyle pokazałeś na SS). Domyślam się, że ten 3 kupisz po prostu później.
A opyla się za 222zl wziąć gtra, ferrari f8, audi quattro oraz senne? Bo tak wychodzi cenowo w empiku


@uciti: szczerze mówiąc nie wiem. Rzuć okiem na promoklocki ile kosztują te 4 zestawy osobno i porównaj cenę w promocji w Empiku.
Ja tego na 100% bym nie kupił w Empiku (bo bojkotuję ten sklep z kilku powodów), ale jeśli cena będzie atrakcyjna, to Ty możesz sobie przecież kupić
@uciti: Myśle ze cena jest porównywalna kupując te 4 zestawy po najtańszych cenach wychodzi coś koło 230-240zl + ewentualna przesyłka, jak Ci się nie spieszy to możesz poczekać do jakiegoś czerwca pewnie będzie szło do tego czasu kupić każdy z tych zestawów w okolicy 50-55zl, obecnie w Empiku opłaca się kupić 2 zestawy moim zdaniem bo wtedy 1 masz jak gdyby za 56zl