Wpis z mikrobloga

@Gr888: Sebixy już od jakiegoś czasu widuję w rozklekotanych przedliftowych E90 i E60, więc chyba raczej sobie odpuść temat. Poza tym jedno to auto kupić, a drugie utrzymać.
  • Odpowiedz
@Gr888 sebixy już dawno nowszymi modelami jeżdżą. E36 tylko młode driftery kupują. Zresztą kierować się przy zakupie kryteriami bo sebixy jeżdżą, tobie się ma podobać
  • Odpowiedz
Akurat większość sebixów przeniosła się na audi. BMW zwłaszcza te starsze może i przyjęły każda część, ale te lepsze okazały się za drogie.
  • Odpowiedz
@michal-kobialka: Niby dlaczego? Już niejednego Sebę widziałem w E90. Może Seba był na saksach i na truskawkach się dorobił, nie wiem. Pamiętaj jednak, że rozmawiamy o aucie, które obecnie może mieć nawet 15 lat. Więc to nic szczególnego.
  • Odpowiedz
@michal-kobialka: Oczywiście, że nie każdy Seba jeszcze tym jeździ, ale powoli robi się z tego Sebiksowóz tak samo jak miało to miejsce z E30, E36 i E46. Zgruzowaną E90 możesz kupić już za kilkanaście tysięcy. A szczytem wszystkiego było to jak jakiś czas temu zobaczyłem Sebę w E90 w angliku już zarejestrowaną na polskich blachach...
  • Odpowiedz