Wpis z mikrobloga

@LuterKebab: ja wierzę, że to będzie tylko jakaś EPka, chodź słuchając tego co nawija na tych trackach to faktycznie może był w jakiejś depresji i chce to uzewnętrznić. Nie wiem, na ten moment jestem neutralnie nastwiony.
@Matt3rs: Głupio to zabrzmi, ale te kawałki są mało "unikalne". Tym bardziej, że Tommy Cash się dograł, mówiło się o G-Eazy, który też miał się pojawić. Raczej wątpię, że wpasuje te osoby na taką płytę, ale co ja mogę wiedzieć. Nikt nic o nim nie wie od 2 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matt3rs: nie, dalej będzie napierdał jak to jeździ po swiecie wtedy bedzie okej? to o czym bys na jego miejscu nawijał? nawija o tym co u niego w życiu było/jest. o narkotykach i dziwkach? to by ci pasowało?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kopytakonia: o tym że nic nie miał a teraz ma.

#!$%@? w to o czym rapują, ale jak to robią. Que miał niesamowite flow i energię od samej Eklektyki (która nadal jest najlepsza płytą) i on do takiego stylu pasował. W pełni rozumiem, że chce przekazać w ten sposób emocje, ale szczerze po 2 latach oczekiwania nie tego się spodziewałem. To jest moja opinia do której mam prawo, w dalszym ciągu
@trll: jednak ta płyta brzmi jednak inaczej, tekstowo nawiązuje może do rzeczy o których już nawijał, ale takiej nostaligcznej nawijki i depresyjnego flow nie było (a raczej było, ale w jakichś pojedynczych trackach). Ja nadal czekam na #!$%@?ęcie, bo 15 tracków w tym guście to przesada...