Wpis z mikrobloga

@Adriabba: @pytaszczynie: @Thachi: @Lethorin: Nie ma co dramatyzować. Wklejcie ten screen gdziekolwiek w internet poza kółkiem wzajemnej adoracji fanów tego paszkwila i oburzenie będzie się sypać równo ze strony facetów jak i kobiet (sprawdziłem osobiście wysyłając screen w świat grupek i podgrupek). Nie jest wcale tak źle z tym narodem. Wstydzić się za członków swojej płci też nie ma co. Ja się za gwałcicieli
  • Odpowiedz
Ale też spójrz jak te wszystkie harlekiny i 50 twarzy greya są popularne


@Thachi: Spójrz na zdjęcia profilowe tych lasek, które komentują na screenie. Co widzisz? Bo ja Karyny z blokowisk po solarce i z kwasem hialuronowym w ustach. Takie kobiety równie dobrze mogłyby dla mnie nie istnieć, bo nie zwracam na nie na co dzień uwagi i nie są w moim targecie. Ich opinie i namiętności nie rzutują przez
  • Odpowiedz
U mnie połowa dziewczyn w gimnazjum czytały 50 twarzy greya


@Thachi: A co głupiego zrobiła połowa chłopaków? Pewnie też się znajdzie coś co #!$%@? żenadometr poza skalę. Głupcy niech będą dla głupców, a reszta dla reszty. Tak się dzieli społeczeństwo i nic nie poradzimy.
  • Odpowiedz
@Thachi: Ej, żeby było jasne - zapisuje sobie ten screen na później, żeby mieć co wklejać feministkom jak zaczną mi opowiadać o "tych złych mężczyznach-gwałcicielach". Żeby im udowodnić, że ludzie dzielą się na głupich i mądrych, a nie na gwałcicieli i gwałcone, i że problem jest bardziej skomplikowany niż facet vs kobieta.
  • Odpowiedz
"baby się nie powinny wstydzić za takie dzbaniary." W sumie masz rację. Ale dzięki takim dzbaniarom kobiety nie są traktowane poważnie, a prawdziwym ofiarom gwałtow się nie wierzy


@Lethorin: To jasno pokazuje, że trzeba edukować w tej kwestii nie tylko facetów, ale i kobiety. Wstydzić się na zapas za to nie ma czego.
  • Odpowiedz