Wpis z mikrobloga

Nie mogę przeboleć tego, dlaczego moje ulubione serie gier komputerowych tak bardzo schodzą na psy. Wychowałem się na #battlefield2. Dziesiątki godzin spędzonych na karkandzie "infantry only" mmm poezja. Niby jest ta wersja po reanimacji, ale mało ludzi w to gra i jest mały wybór w serwerach. O nowszych częściach nawet nie chcę mi się strzępić ryja, bo to profanacja dla serii, no może z wyjątkiem BF3 i BC2. Kolejna część BFa za pewne będzie bardziej przypominać Quake'a aniżeli godnego następcę battlefielda. Ta sama sytuacja tyczy się serii Pro Evolution Soccer. Kiedyś symulator piłki nożnej przy którym zarywałem nocki, dzisiaj to casualowo-arcadowe gówno dla dzieci z wodogłowiem.
W ostatnich kilku latach jedyne co mnie przykuło do monitora to produkcje rockstara i cd projektu. Nie wiem czy dzisiejsze gry to taki straszny kał, czy po prostu już z tego wyrosłem? ¯\_(ツ)_/¯
#zalesie #gownowpis #grykomputerowe
  • 9
@Sildenn: chętnie bym pograł. Możemy ustalić jaki termin i zrobić wykopowe granko. Spróbowałbym skrzyknąć kilku ziomków, @Daszekk też kogoś ogarnie i spoko. Łatwo odpalić teraz grę? Nie ma problemu żeby uruchomić swój serwer?
@adahtje: Nie orientuje się jak to teraz wygląda. Odpalałem z 2 lata temu bf2hub i trochę pograłem.
U mnie z czasem na grę jest słabo. Teraz jestem na chorobowym, więc naszła mnie chęć na bc2 i ściągam, żeby trochę pocharatać.
Ogólnie pracuje w delegacji, więc nie mam za bardzo kiedy grać.