Wpis z mikrobloga

@Zamaloczasunalogin: Chyba już dawno powinieneś zrozumieć, że na trybunach są różne klasy społeczne. Można spotkać typowego Sebastiana, można też człowieka po odsiadce, ale można też człowieka po studiach lub pracującego gdzieś wysoko w banku lub jakiejś innej korporacji. To normalne, że są tak różni ludzie na trybunach i to oni wybierają czy idą coś przeskrobać na mieście czy idą pomagać.
@tfutim: Jestem na Żylecie tak często jak tylko mogę i widzę różnice między ludźmi bo też dużo ludzi na Żylecie poznałem, mądrych i tych mniej mądrych. Ty twierdzisz, że Nieznani Sprawcy i Dobrzy Ludzie to te same osoby? Uwierz mi, że tak nie jest. Kibicują tym samym piłkarzom, ale działają w innych płaszczyznach, tak jest w każdym klubie.
@krL1312: kibole (nie tylko Legii, ale ci w szczególności) to mistrzowie chajzerowania. Jednego dnia zrobią patriotyczną oprawę, zorganizują zbiórkę na karetkę czy coś innego, a drugiego dnia skroją fana przeciwnej drużyny z szalika. Najlepiej dzieciaka, w przewadze co najmniej 3 na 1.

I tak, często są to te same osoby.