Wpis z mikrobloga

@LilyOfTheValley: Myślę, że prędzej brak doświadczenia i chciał pokazać pewność siebie, która jest sztuczna. No tak to bywa. Gra kartą "chada" mimo że nim nie jest, bo tak społeczeństwo wmawia. Że musi być jakiś aby mieć kobietę, zamiast być sobą.
  • Odpowiedz
@puzonyyx cóż, pewnie sporo zależy od kontekstu, aczkolwiek mozna potraktować fragment z kościołem na poważnie i roznie zareagować, dla mnie fakt że ktoś daje soboe prac mózg czarnej mafii jest jednoznaczny z utratą zainteresowania dziewczyną ;)

@rroarr okej, tak jak mówię, na samym skrinie wygląda to całkiem serio, jeśli heheszki no to jego reakcja też przesadzona i zwyczajnie debilna xD Aczkolwiek przyznaj, że tekst mu siadł idealnie #!$%@?ąc od tego czy w
  • Odpowiedz
@Agemaker: > Aczkolwiek przyznaj, że tekst mu siadł idealnie #!$%@?ąc od tego czy w ogóle powinien coś takiego napisać :D

Po pierwszym szoku i oburzeniu to późnej nawet śmiechłam bo siadło xD aczkolwiek mógł to przemilczeć, bo to było niestosowne, tymbardziej, że się jako tako znamy
  • Odpowiedz
@Agemaker: No i może by ją urobił na to "klęczenie", ale to po kilku spotkaniach, na których by się pokazał z dobrej strony jako wartościowy i fajny facet. Rzucenie tego tak z dupy nie miało prawa się udać, bo zgasiłoby zapał nawet najbardziej napalonej babki. Żadna kobieta nie chce być traktowana jak szmata, nawet jeśli nią jest i żadna nie umówi się z creepem, który nie potrafi inaczej rozmawiać, niż cały
  • Odpowiedz
@rroarr: wielu dziewczynom się spodoba taka łobuzesrka gadka, w końcu od tego jest ta aplikacja. Nic nie stracił, bo nie szuka takiej jak ty.
  • Odpowiedz