Wpis z mikrobloga

Z ciekawosci: jak wyglądają te słynne ONS? Umawiacie się z laska (zawsze u siebie?), Ona przychodzi i od razu się walicie? Czy jednak wpierw odprawiacie tańce godowe i jecie jakąś kolację, wino, rozmowy?
#tinder
  • 27
  • Odpowiedz
@zycietokuj: wiesz, że myślałem nad tym, tylko chyba nie chce mi się w to bawić. Musiałbym tam znów jechać, czekać gdzieś na niego, nie wiem, jak na to zareaguje, no w chooj ciężka rozkminka.
Nawet nie wiem jak wygląda
  • Odpowiedz
@zycietokuj: mąż też nieogar. Twoja żona wychodzi z domu i nie mam jej na noc, czy to jest normalne? Poza tym ona przyznała mi się, że miała kochanka po sąsiedzku, ale tamten chciał się rozstać z żoną i być z nią, ale ta znów nie chciała, serio takie historie, co ona mi opowiadała, to się w głowie nie mieści, najlepsze jest to, ze podobno większość jej koleżanek tak robi. Kur... w
  • Odpowiedz
@zycietokuj: mówię Ci, ja nie mam z nim kontaktu, nie wiem jak wygląda, ani jak się nazywa, i mieszkam 150 km od nich. Jasne, gdybym bardzo chciał, to bym to ogarnął, ale nie chce mi się tracić czasu i energii, nie wiedząc, jak to dokładnie się dla mnie skończy i jak on zareaguje.
  • Odpowiedz