Wpis z mikrobloga

@sprawca-calego-zamieszania:

I ani jednego inteligentnego, który rozumie, że "nie ważne jak się mówi, ważne, że się mówi". Wiecie ile normalnie za taki marketing trzeba by było wyłożyć xD? Zobacz sobie chociażby na google trends... najlepsze żniwa były jak halo z policją i zamykaniem działalności. Teraz lecimy rekord. Brawo Wy :D.

A google trends to tylko wierzchołek góry lodowej. Powodzenia w dalszych działaniach :D.
@RafiRK: A zdajesz sobie, ile "przeklejek" jego filmów jest obecnie? Rozprzestrzenia się wirusowo. Był wątek na wykopie, gdzie ktoś wkleił kilka linków naraz z namawianiem do zgłaszania.

@AlvarezCasarez: Pisz po polsku, albo wcale.

Co ja poradzę, że nie znacie zasad marketingu ¯_(ツ)_/¯. Tak się właśnie wykorzystuje sytuację. Dla was to zbyt duża abstrakcja, no ale nie każdy może się zajmować pracą umysłową i to zrozumieć.

Najlepsze jest to, że ja
@Renard15: Ja się po prostu śmieje z tych syzyfowych starań ludzi, którzy nie rozumieją prostych rzeczy. Przydałby się tu memik sześcio kadrowy "jak ja się siebie, jak inni mnie widzą, jak jest naprawdę" i byłby w pierwszym okienku jakiś Braveheart, a w ostatnim korposzczur na darmowym stażu od roku :D.