Wpis z mikrobloga

Z lewej: pogróżki dla francuskiego inwestora, który chciał wspomóc finansowo Polonię
Z prawej: transparent do młodego piłkarza, który będąc juniorem Polonii dostał w ryło od kiboli kiedy był na ulicy razem z rodziną, a ostatnio stał się juniorem Legii

Grunt, że Ekstraklasa w najbliższym raporcie znów z dumą ogłosi, że jest liderem w Europie jeśli chodzi o brak rasistowskich incydentów na trybunach. (Bo nie ma na nich Murzynów xDD)

Za chwilę znowu jakiś dziennikarz zada pytanie: "dlaczego poważny biznes trzyma się z dala od ligi polskiej"?

#ekstraklasa #legia #pilkanozna
źródło: comment_1581280246pumMS17WYvc0iuJoBNYOeM.jpg
  • 29
@bolo1: ja #!$%@?ę, jaka zbieranina oszołomów. Przecież to tylko piłka. Po boisku biega paru spoconych, przepłaconych najczęściej kolesi, a te pseudokibicowskie mózgi robią z tego religię... Śmiać mi się chce jak widzę na murach napisy typu "Legia albo śmierć". #!$%@?, jak bezwartościowe życie muszą mieć typy, które wypisują takie bzdety ( ͡º ͜ʖ͡º)
wielcy patrioci gotowi dać komuś w mordę za to że kibicuje innemu klubowi xD


@psikuta_jaroslaw: jak każdy inny kibolski dzban każdego polskiego klubu.

I tak najbardziej śmieszy jak to mówią ,,A jak wojna bedzie to my brat za brata bedziemy walczyli i nie bedzie animozji klubowych!'' a jak pokój, to jeden debil drugiego pobije tylko dlatego, że kibicuje innemu klubowi ¯\_(ツ)_/¯
@CharlieNeverForgotten: Nie wiem, do kogo należał, bo nie latam po Warszawie szukając kto co bazgrze na murach. Wiem że jest 17-letnim dzieciakiem, który właśnie zapisał się, żeby grać w Legii w piłkę, więc raczej jej tak bardzo nie nienawidzi.

Na pytanie jakie? O pogróżki? Nie napisałem, że grozili śmiercią. Ale czym są teksty w stylu "panie xxx, jeszcze czas żeby się wycofać, póki biznes działa, póki są klienci"? Jak nie groźbami.
@bolo1: Co za dzbany, przecież każdy normalny kibic cieszy się na derby i w głębi serduszka kibicuje drugiej drużynie z tego samego miasta / regionu, żeby grała w tej samej lidze, chociaż nie zawsze się do tego przyznaje.

Legioniści mają najwidoczniej kompleksy, bo wiedzą że to Polonia jest nazywana Dumą Stolicy, a ich klub jest klubem wojskowym, wypromowanym przez władze komunistyczne.
Grunt, że Ekstraklasa w najbliższym raporcie znów z dumą ogłosi, że jest liderem w Europie jeśli chodzi o brak rasistowskich incydentów na trybunach. (Bo nie ma na nich Murzynów xDD)


@bolo1: ale czego kłamiesz i to tak perfidnie?
@kobietanawykopie: dokładnie rok temu ten discord powstał, podobno byłaś jako użytkownik lechiagol, ale tylko założyłaś konto :D Wysłałem linka na priv i zapraszamy na dłużej.
@bolo1 Ciebie też zweryfikowałem i brakuje Ci tak jeszcze średnio 23 minut na tydzień, żeby dostać się do naszej elitarnej grupy :/