Wpis z mikrobloga

No to pora na moją relację w ramach #mirkowyzwanie :)
Dostałem następujący zestaw zdań:
a) Ulep bałwana Twojego wzrostu i zrób sobie z nim zdjęcie
b) Pochwal czymś w czym jesteś dobry, swoim hobby, zainteresowaniami, rękodziełem itp.
c) Weź talię kart i naucz się kilku sztuczek

Zadanie pierwsze od razu odpadło, bo tej 'zimy' w moim mieście spadły chyba zaledwie 2 cm śniegu, które i tak po kilku godzinach zniknęły. W górach też różnie z tym śniegiem bywa. Szkoda, że nie udało się tego zadania zrobić, bo wydawało mi się bardzo fajne, mimo że musiałbym zrobić bardzo wysokiego bałwana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zadaniu trzecim problem był taki, że nie za bardzo miałem pomysł jak potem udowodnić, że nauczyłem się kilku karcianych sztuczek, więc ostatecznie porzuciłem ten pomysł, chociaż zdążyłem opanować jedną prostą sztuczkę.

Zostało zadanie b) i tutaj chwilę miałem problem, żeby odpowiedzieć sobie na pytanie w czym jestem dobry (w niczym) i jakie są moje zainteresowania, hobby poza podróżami, serialami i chillowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie to moją pasją jest chodzenie po górach i w ramach tej pasji chcę zdobyć na początek Koronę Gór Polski. W zeszły weekend wybrałem się więc na dwudniową wycieczkę, podczas której udało się zdobyć Kłodzką Górę, Jagodną, Orlicę i Wielką Sowę. Wszystkie szczyty udało się zdobyć - razem mam już 10 szczytów z #koronagorpolski. 5 zdobytych w tym roku, 3 w zeszłym i 2 w 2018.
Podsumowując: 4 szczyty, blisko 24 km na szlaku, 1074 metry przewyższeń, 463 przejechane kilometry i 1 pęcherz na pięcie :D Wszystko to w miłym towarzystwie, co widać na załączonym obrazku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1581265376swHRaJVFyAtCl8kDAK5GDm.jpg
  • 4