Wpis z mikrobloga

Siedzi dwóch kolesi w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol,grube karczycho, złoty kajdan na szyi – z dziewczyną siedzi. Jeden z tych kolesi do drugiego:

-Stary, założę się z tobą o 50 zł, że nie klepniesz łysego w glace.

- No dobra, w sumie co mi szkodzi – myśli ten drugi i klepie łysego w lace. Łysy sie odwraca, a koleś:

- Zbyszek, to Ty A nie… To przepraszam…

Łysy:

- Żaden Zbyszek, k---a, dotknij jeszcze raz to Ci jenę – i sie odwraca.

Na to ten pierwszy koleżka do drugiego:

- Stary, zajebiście to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zł, że go drugi raz nie klepniesz.

- No dobra, w sumie co mi szkodzi – myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace. Łysy wkuwiony się odwraca, a koleś:

- Zbyszek, no kuwa, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Zbyszek no nie pamiętasz mnie?

Łysy na to:

- Kuwa, nie bylem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przypierole, że się nie pozbierasz.

Zaczyna sie podnosić, żeby jenąć kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi:

- No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa

bił, chodź do pierwszego rzędu i oglądajmy…

Łysy niezadowolony idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu i siadają. Pierwszy koleś znowu do drugiego:

- Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000 zł że go trzeci raz nie klepniesz.

No dobra, w sumie co mi szkodzi – myśli ten drugi. Idą do drugiego rzędu ,siadają za łysym i koleś wali łysego w glace. Łysy sie odwraca wkuwiony, a koleś:

- Zbyniu, to ja tam jakiegoś łysego w glace napieralam na górze, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz!

#humor
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach