Wpis z mikrobloga

@aspk nic takiego nie napisałem. Nadal ma ewidentnie uderzenie, szybkość i zmienność, ale sprawiał wrażenie jakby właśnie to już nie było to samo tempo co kiedyś. Jednakże przyznaję, że nie znam ligi włoskiej i nie orientuję się w kwestii zawodników i ich umiejętności, ale no jest to drużyna przed tym zwycięstwem była na 10 miejscu, także nie obstawialem tam raczej super klasy zawodników

@TomdeX tak jak wyżej napisałem, nie kojarzę i nie
@isthatyouorme: ja tylko pije do tego, ze uważasz, ze CR7 powinien biec na siłe przed siebie byle wyprzedzić obrońce za wszelką cene (pomimo tego, ze miał plan na strzał- tak tylko mogę myśleć ;x) skoro duzo mniejszym kosztem biegu z połowy własnej drużyny mógł to załatwić. A i najważniejsze wcale nie mam zamiaru zaprzeczać temu, ze się starzeje(sam jestem w podobnym wieku coż :(). W sumie to smutne bo jeszcze pamiętam
@aspk właśnie o to mi chodzi o bardziej o wyścig pod pole karne, w którym ewidentnie nie miał już na tyle pary żeby zostawić go daleko za sobą. Jego czasy z Manchesteru to jak dla mnie jego najlepsze czasy. Przemiana stylu gry jaką przechodził stopniowo w Realu w ogóle mi się nie podobała