Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Czołgiem Wykopki!

Nowy miesiąc przynosi nowe szanse na wzniesienie swojego stylu na wyższy poziom. Szybko, łatwo i przyjemnie. To możliwe? Możliwe! Wystarczy tylko wiedzieć jak obsługiwać szafę, a tego można dowiedzieć się z instrukcji. Konkretnie z książki "Męska szafa - instrukcja obsługi", której jestem współautorem, a która w dwa miesiące po premierze pomogła już ponad 1500 osób()
Zapraszam do wzięcia udziału w rozdajo, w ramach którego możesz wygrać egzemplarz książki wraz z dedykacją albo lennyfacem (patrz zdjęcie w pierwszym komentarzu)!

Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania świeżutkiej, pięknie pachnącej i jeszcze lepiej prezentującej się pozycji książkowej (albo e-booka, jeśli wolisz)

Losowanie z użyciem #mirkorandom w niedzielę 9.02.2020 r. o godzinie 19:00



A jeśli nie wierzysz w ślepy traf i wolisz bardziej tradycyjne metody, to możesz ją kupić w oficjalnym sklepie:

https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Ksiazka/16

Wielu z Was pytało o rabat dla Mireczków. Niedawno udało nam się osiągnąć sytuację, w której z przyjemnością mogę go Wam zaoferować! Na hasło:


otrzymasz 10% rabatu na książkę papierową i e-booka (pakiet z przypinką jest tak atrakcyjny, że jakbyśmy go jeszcze rabatowali, to byśmy poszli z torbami ¯\_(ツ)_/¯). Jeśli Ci się w losowaniu nie poszczęści, to zawsze jest opcja uszczknięcia kilku złotych. Od razu też zaznaczę, że rabat jest stały i bezterminowy, więc jak chcesz poczekać do 10-tego, to okazja Cię nie minie. Niby to tylko 5,9 zł, ale jak mawiają - grosz do grosza a będzie


Dzięki wielkie, miłego wieczoru i do napisania!

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #modadamska #ksiazki #literatura #czytajzwykopem
UszatyBloger - #rozdajo 
Czołgiem Wykopki!

Nowy miesiąc przynosi nowe szanse na w...

źródło: comment_1581184839cQCQ1C5aYONUWp8V4Dut1W.jpg

Pobierz
  • 37
@sukienka: to jakaś bardzo dobra książka jest! dowiesz z niej nie tylko o rodzajach wzorów i materiałów, ale też jak łączyć kolory, jak dobrać ubranie do okazji i żeby przy tej okazji dobrze na Tobie leżało, a nawet jak je prać. Skarbnica wiedzy. Nawet jak wiesz to wszystko, to i tak warto mieć całą tą wiedzę zebraną w jednym miejscu.
I nie mam żadnego interesu żeby tę książkę reklamować :) Po
@UszatyBloger: Zaplusowałem wpis, choć przyznaję, że nie interesuję się zbytnio tematem. Jednak miło by było wyglądać dobrze. Będzie to zatem przypadkowo odnalezione wyzwanie, pod tytułem: "Jak stylowo ubrać kierowcę autobusu MPK, który (z urzędu) otrzymuje sorty mundurowe od firmy, w których to ciuchach wygląda jak byle dziadyga z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia". (Tak. To o mnie. Właśnie takie panują u nas trendy, choć staram się maskować to od pasa w dół