Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: Ale wiesz, że nie trzeba "brać w dupsko" by być przyjaznym dla osób LGBTQ ?


@Ptrg: A co to w ogóle znaczy, że "przyjazny dla osób LGBTQ"? Że kelner nie będzie się z ciebie śmiał jak przyjdziesz ze swoim chłopakiem? Przecież to zupełnie normalne. Zrozumiałbym jeszcze oznaczenie typu "NIEprzyjazny dla osób LGBTQ". Może niech dodadzą jeszcze oznaczenia typu "przyjazny dla kobiet", "przyjazny dla mężczyzn", "przyjazny dla osób
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: a gdyby tak stworzyć restaurację mającą oznaczenie "przyjazna dla LPGT" i jednocześnie "strefa wolna od LPGT", do tego "zarządzane przez kobiety i mężczyzn", a następnie patrzeć jak płonie świat... ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Kick_Ass Im dłużej żyje na tym świecie tym dochodzi do mnie że chorych jest dużo więcej niż myślałem i są wśród nas, normalny człowiek idąc do restauracji kieruje się jakością,ilością jedzenia ,czy jedzenie mu smakowało i ceną nie interesuje mnie kto przyrządza danie może być i pies aby mi smakowało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: mi to nie przeszkadzało dopóki nie było na pierwszym miejscu i nie musiałem przewijać za każdym razem, a zawsze te plakietki są na początku, a niektóre sklepy mają ich od zarąbania.

@vvertoi: to róbmy dalej clown world, poproszę plakietki "zarządzane przez mężczyzn" lub "zarządzane przez osoby hetero". Jeśli to salon masażu czy coś takiego, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale restauracje czy stacje benzynowe? xD

Ludziom
  • Odpowiedz
@peszmerd: w swoim życiu miałem ze 4 prace, gdzie kierownicze stanowisko zajmowały kobiety. i wniosek mam taki: nigdy k---a więcej prac, gdzie moim szefem jest kobieta. nigdy k---a mać w życiu!
  • Odpowiedz
@Floyt

@Kick_Ass: Nie jesteś zainteresowany to nie idziesz. Jest za to masa osób która z tego powodu pójdzie. A nie srasz sie na wypoku ze świętym oburzeniem.


No właśnie, dla mnie ważne jest czy restauracja serwuje dobre jedzenie, ale co kto woli. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Floyt czyli można tworzyć strefy przyjazne dla lgbtitd żeby homo mogło czuć się swobodnie, ale nie można tworzyć strefy wolnej od lgbtitd aby z-----e sebixy mogły czuć się swobodnie?
  • Odpowiedz
@Floyt lizanie/większe czułości w restauracji nie jest akceptowane społecznie. To miejsce gdzie przychodzimy zjeść ze smakiem, a nie z obrzydzeniem bo jakieś parki się namiętnie miziają.
  • Odpowiedz
Czy sadzisz ze restauracja przyjazna LGBT nie obsluguje heteroseksualistow?


@nivixi: No właśnie. Skoro obsługują też hetero to normalne że i w takiej restauracji mogą pojawić się jakieś ukradkowe spojrzenia w stronę całujących się facetów, tak jak w restauracji bez tego znaczka. Więc po kiego c---a taka informacja w google?
No ale rozumiem że to kolejna promocja ideologii lgbtrtvgqwerty. Pewnie takie restauracje będą lepiej profilowane w szukajce googla.
  • Odpowiedz