Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Co zrobić z kotem który ciągle załatwia się poza kuwetą i weterynarze nie dają nadziei na poprawę? Kotka ma chorą tarczycę, wątrobę i całe życie miała okresowe stany zapalne dróg moczowych. Na wszystko jest leczona od lat, dostaje specjalną karmę. Ma 11 lat. Nie mam już nerwów do tego. Co powinnam zrobić? Kocham ją i chcę dla niej dobrze ale ciągle zasikany dom to dla mnie zbyt wiele.
#kot #koty
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ulomka: kuwet mam w #!$%@? po całym domu rozłożone
Na łóżkach i fotelach są maty ale ona robi zazwyczaj na stojąco jak kocury oznaczają teren więc jakiekolwiek zabezpieczenia są daremne
Oddać? To trudna decyzja i czy ktoś chciałby przygarnąć kota z takimi problemami?
Zabić? Czy oddawanie moczu poza kuwetą jest wystarczającym powodem do uśpienia?
Dzięki za pomysł z gaciami, może będzie to jakiś plan
@czokobons: wypuściła bym ją gdyby nie
@Shivaa: Mojemu psu tych gaci dużo nakupiłam, żeby nie prać codziennie, tylko np. co tydzień, dwa, bo czasami się brudziły. Wkładałam podpaski i wkładki. Trwało to parę miesięcy. Mam też te https://allegro.pl/oferta/trixie-majtki-na-cieczke-dla-suczki-xs-20-25-cm-6190624999?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_supermarket_artykuły_dla_zwierząt_supermarket_animals&ev_adgr=Artykuły+dla+zwierząt&gclid=CjwKCAiA1fnxBRBBEiwAVUouUg70IJHMScPHhwejeA_V898FxrFl0h_YvUpi1dcHlxuMaEFLlGisbxoCCVIQAvD_BwE, gumka jest grubsza i mniej elastyczna.

A obie te pary znalazłam na forum dla kotów, więc najsik. Najpierw walczyłam z różnymi pampersami, ale nie trzymały się, zsuwały przez ruch nogami.

Na początku kilka moich gaci też porozcinałam na boku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ulomka: współczuję problemu :(
Dzięki wielkie za pomysł, nie wiedziałam że coś takiego istnieje, obawiam się tylko czy da sobie założyć i nie będzie ściągała, przez tarczycę ma problemy z głową i może wpaść w szał z gryzieniem i drapaniem (,)
@Shivaa: U mnie jednemu kotowi zdarzało się sikać poza kuwetą, która była za mała (za niska, bo była z daszkiem). Poza tym u mnie koty tolerują tylko bentonitowy żwirek. Chociaż Twój problem to już chyba inny kaliber ( ͡° ʖ̯ ͡°)