Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: zależy dlaczego padł - normalną rzeczą jest że każde zwierzę może się rozchorować i zasłabnąć, po prostu chciałem zauważyć, że nie wiemy co jest powodem, możemy tylko domniemywać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@fizzly: skasujmy wszystkie dorożki, za darmo oddajmy te konie firmie która przerobi je na kiełbasę, BRAWO! To nie są jakieś wielkie obciążenia dla zwierząt, czy jak człowiek idzie na l4 to od razu krzyczymy że go szef zakatował pracą?
  • Odpowiedz
gardzę ludźmi którzy korzystają z tych "atrakcji"


@fizzly: a dokładnie kim gardzisz? Tymi, którzy jeżdżą dorożką? Którzy jeżdżą konno? Którzy startują w zawodach jeździeckich? Którzy dla przyjemności trzymają psy w blokach?
  • Odpowiedz
@radekrad: tak jak napisałem, tymi którzy korzystają z tych dorożek no i tymi którzy organizują te atrakcje, bo nigdy nie znają umiaru, liczy się tylko kasa
  • Odpowiedz
@DOgi Nie wiem, czy mieszkańcy jeżdżą (powątpiewam w to mocno), ale jeśli tak, to wrzucam ich do tego samego worka co turystów. Trollować trzeba umieć, więc nie rób tego więcej, bo Ci to nie wychodzi.
  • Odpowiedz
Nie śmieszne a właściwie tragiczne, dorożki i te śmierdzące konie od lat ubogacają zapachowo stare miasto i turystyczne zakątki... to nie jest miejsce na takie zwierzaczki.


@s-k-fantasyfactory: Pod Morskim Okiem ok, bo tam górale się nie patyczkowali z tymi końmi, trzymali na słońcu i wozili tyle ile się da. W Krk przecież te konie mają bardzo dobrze i są naprawdę zadbane. Jakiekolwiek zaniedbanie wiąże się z karą grzywny, a przecież nawet
  • Odpowiedz