Wpis z mikrobloga

@venividi: No ja tez nie wiem co sie stało przechodzilem zrobilem zdjecie jak ładowali go na ciężarówke i tyle (nie wiem czy żył ) Ja nie jestem przeciwnikiem koni, jestem przeciwnikiem tego typu atrakcji w miescie bo śmierdoli to niemiłośiernie, sra i szcza pod siebie na plyte rynku... co z tego ze sprzataja...
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: dobra, ale o co chodzi z tym całym hejtem na dorożki W MIASTACH? Jasne, że wwożenie na górę przepełnionego wozu januszy to masakra i powinno się już dawno zlikwidować, ale serio myślicie, że konie wiozące raz na jakiś czas 2-3 turystów wokół Rynku są wymęczane? Przecież to nie są pierwsze lepsze rasy z brzegu, takie ciężary to dla nich pikuś. A to że koń zasłabł, bo może być stary
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? te zwierzęta nie padają ze zmęczenia często tylko w dużej mierze bo im się nie chce. To jakby za każdym razem jak w robocie sprawdzacie mirko uznać że padacie ze zmęczenia a Janusza powiesić. Czasami zwierze ma chumorki ale #!$%@? tym Januszą w dupę z innych względów.
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: No tak teraz to koniś a przez tysiące lat był taksówką i pojazdem wojennym - ciekawe czy jak będzie oblężenie miasta to zjecie swoje passaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koń nie dość że walczył na wojnach, zarabiał kase i był niezależny od cen ropy to jeszcze poruszał się w każdych warunkach i był spiżarnią na wypadek głodu.

A teraz koniś bo #!$%@?ł orła ( ͡
  • Odpowiedz
@fizzly: #!$%@?ć to z Rynku i tyle. Może parę setek dziennie sobie pojeździ, a pewnie z kilkadziesiąt tysięcy turystów musi wąchać smród końskiego moczu i gówna. W drugim największym mieście w Polsce, w samym centrum, w 2020 roku.
  • Odpowiedz