Wpis z mikrobloga

@tricolor: Jestem niemal pewny że z panem Pawłem to by się można było napić powerka albo kilka albo kreseczke ogarnąć, jakaś płytka cd i soobwoofer w astrze, manieczki k---a jest zajebiście lecimy h-j tam z kłódką jedziemyyyyyy dalej
  • Odpowiedz
Świetny przykład na to, że nie potrzebni nam imigranci zarobkowi do prostych prac, tego typu ludzi mamy u siebie, tylko trzeba sobie to uświadomić a Pan operator kamery nam w tym pomaga.
  • Odpowiedz
A tak naprawdę to trochę mnie żenuję jak ten typek się wywyższa ( _)


@Qurvinox: A ja go doskonale rozumiem. Zainteresowałby się młody czymś innym niż puszka Żubra, to by kłódka nie stanowiła problemu. Ten kto nie miał podobnego barana w pracy ten się w cyrku nie śmieje.
  • Odpowiedz
@TwujKasztan: dokładnie. Ja rozumiem, że można mieć problem w różnymi technikaliami, szczególnie jak się dopiero robotę zaczęło. Ale kłódka? Serio? Co ten człowiek, garaż lub piwnice na sznurek zamykał? A nawet jeśli nie miał nigdy w życiu kłódki w ręce to wystarczy chwilę pomyśleć. Skoro tak nie działa i inaczej nie działa to wykombinować inaczej. Dżizas...
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: @TwujKasztan: Ja to widzę w inny sposób. Po głosie nagrywającego i jego sposobie wysławiania można zauważyć, że wywiera mocną presję na tego typa. Ten sam motyw co przy nauczyciele, który przy całej klasie próbuje zrobić głupka z osoby odpytywanej, może po prostu chłopak chwilowo się zaciął i tyle.
  • Odpowiedz
@defensive_midfielder: @miroslaw_anonowski: @Qurvinox: @bylo_sobie_zycie:

Niestety są takie jednostki, którym tłumaczenie najprostszych rzeczy jest po prostu stratą czasu.
W pracy mam takiego jednego. Tłumaczysz mu coś, przychodzisz za chwilę i robi inaczej, do tego potrafi kłamać, że coś umie zrobić albo że czegoś nie zrobił mimo, że zrobił, albo że coś zrobił mimo, że nie zrobił.

Takim niestety nie można
  • Odpowiedz
@tricolor: Ale bym w-----ł plaskuna temu debilowi co nagrywa. Może gość pierwszy tydzień w pracy był, albo miał gorszy dzień, może się zamyślił nad jakimś problemem w domu. Zamiast pokazać chłopu jak się zamyka taką kłódkę, to się naśmiewa baran i straszy pokazaniem filmu przełożonemu.
  • Odpowiedz