Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace Musicie przyznać, że EPIC GAMES wbiło się na rynek bardzo efektownie. Mam w bibliotece kilkanaście świetnych według mnie gier
(subnautica, observer, SOMA, Surviving Mars, Conarium,seria Alan Wake, seria Batman, seria Darksiders, For Honor, Layers of Fear, Metro 2033 Redux )
+ kilkanaście takich, które sprawdzę a jeszcze za żadną nie dałem ano grosza.
Żadna platforma nie dała jeszcze za free tyle co Epic w tak krótkim czasie.
Do tej pory moją główną platformą był Steam (359 gier obecnie) i zastanawiam się, czy nie zacząć kupowania gier na Epic jako główną platformę.

Co myślicie?
#komputery #gry #epicgames #steam
  • 27
@kidi1: myślę że moja „kupka wstydu” kupionych i nieskończonych gier na różne platformy jest tak wielka, że te darmowe gry z epica nie robią dla mnie żadnej różnicy i nawet nie zakładałem tam konta. Nie mówiąc już o tym że mam game passa i tam tez mam te „darmowe” gry”.
Czasu na granie mam na tyle mało, że szkoda mi go na ogrywanie pomniejszych tytułów nawet jak są za darmo. Wybieram
@kidi1: Jak chcesz się #!$%@?ć to kupuj na epicu.
Wydają pieniądze, ale niestety nie na to co trzeba. Fajnie, że dawają darmowe gry tylko szkoda, że launcher działa jak gówno i nie ma żadnych przydatnych funkcji. Kupiłem raz gierkę i nie polecam.
@kidi1 myślę, że nie dałem się nabrać na tą ich zarzutkę i nke wziąłem niczego. #!$%@? mnie ta firma, #!$%@? mnie jak negatywnie działa na rynek i to, ze wiele gier wychodzi jako czasowe ekskluziwy na EGS. Dlatego nie mam konta i nie wspieram ich w zaden sposób. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, że spadną z rowerka tak samo szybko jak się pojawili. Htfu!
@kidi1 steam ma warsztat GOG ma DRM free. A Epic ma darmowe gry Są to flagowe "usługi" tych sklepów, ale odpowiedz sobie sam która z tych usług jest najbardziej kossztowna i najmniej stablizna do zapewnienia. Splycilem to dosyć mocno, bo poza warsztatem czy DRM free są fora, grupy a Epic ma exclusivy z ps4 (największy plus i chyba jedyny wejścia Epica na ten rynek). Nie inwestowałbym w Epica jako główna platforma, a
@istp: Nie gram w gry po to żeby ukończyć, tylko żeby pograć. Większość gier , w które gram nie ma końca, gra się w nie w nieskończoność. Niektóre przechodzę kilka a jak mi się podoba to kilkanaście razy.
@ChochlikLucek: Nie wiem po co mi system osiągnięć. Gram w grę bo gra sprawia mi przyjemność. Bedę grał za każdym razem jak mi się zachce pograć w daną grę, nie interesują mnie statystyki, osiągnięcia, odznaki i inne dziecinady. Grając np. w Batmana, chcę być na chwilę Batmanem i pofruwać nad Gotham. Nie interesują mnie czyjeś oceny mojej gry. Najchętniej bym to #!$%@? wyłączył.
@ChochlikLucek: Zależy co masz na myśli pisząc bieda. Launcher ma mi pobrać i uruchomić grę, jeśli przechowuje w chmurze stan gry i robi aktualizację to jest OK reszta funkcji mi nie jest potrzebna.