Wpis z mikrobloga

@WedrowiecAtte a ja pracowałem z Ukraińcami sporo i stwierdziłem że mają mentalność cyganów, życie na pokaz i tyle, niektórzy powoli jeść przez tydz jakieś dziadostwo same parówki żeby w weekend rozwalić parset złotych w drugiej restauracji, potrafią #!$%@?ć pół życia na auto a mieszkać w stajni.
większość? Który mamy rok? 2001? Od rozpadu ZSRR ukraiński jest coraz bardziej promowany przez władz


@WedrowiecAtte: Tylko, że miasta które wyliczyłeś Kijów, Odessa, Donieck, Charków, Ługańsk, Sumy, Zaporoże, Dniepropietrowsk to też największe miasta Ukrainy, a z dużych miast po ukraińsku porozumiesz się tylko we Lwowie i Winnicy (surżykiem). Zakarpacie to też rosyjski, Krym również. Większość to j. rosyjski.
Polack który czuje się lepszy od Ukraińców HA! HA! no zabawne, zakompleksione pajace to synonim połowy polskiej populacji


@V_I_B_E_S: Smutne, ale na tej samej zasadzie dowartościowują się Niemcy czy Holendrzy
@WedrowiecAtte: Co ty gadasz, normalnie ukrainiec na budowie do mnie gadał ja ni paniumaju, gadał jeszcze: to je mój chleb i da normalnie także nie wiem skąd ty takie rzeczy bierzesz, budowlaniec nazywał się taras i fajnie z nim było pogadać, tylko że on rozumiał po polsku i tłumaczył innym ukraińcom, u nich np. rosolnik to ogórkowa
@bledny tak bo pracuje na zachodzie
U nas bardziej jest kumulacja hajsu na np. dom mieszkanie rodzinne itd i chodzenie w dziurawych skarpetkach nie byle pokazać się w nowym BMW z nowym iphonem
@WedrowiecAtte: żart opa w sumie nie śmieszny ale panuję teraz taki trend na wykopie, poza tym przecież z Polski i Polaków cały czas równo się #!$%@?ą i to nie tylko jak to określiłeś "wytykają wady", ale często jest to po prostu buractwo i niewiedza. Wrzuć coś tylko o Niemczech to gwarantuję ci, że 2 najbardziej plusowane komentarze będą o Polsce.