Wpis z mikrobloga

Wiecie, co jest największym wciskanym kitem ludziom oprócz tego jak kobiety są wspaniałe za to, że istnieją?

To, że wszyscy ludzie są równi. Tym frazesem piorą ludziom mózgi już od najmłodszych lat, a zaczyna się od edukacji w szkole. Najlepsze jest w tym, że ci sami, którzy tak głoszą sami najbardziej segregują ludzi choćby ze względu na wygląd, czyli większość liberalnych p0lek.
Skoro jesteśmy wszyscy równi, to dlaczego się nie umówisz z nami, tylko wybierzesz Oskarka albo innego Chada?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kameishi: tzn tak, wy też segregujecie po wyglądzie bo co, z grubą się umówicie? Krótkowłosą, wykolczykowaną, bez ręki nogi? No błagam. Natomiast inna sprawa jest taka, że przegrywki jesteście wrogo nastawieni do lasek. Do czegoś takiego nikt normalny nie lgnie. Ale zaraz będę pewnie zreedukowana że to wina lasek / wina społeczeństwa / chadów / wina wszystkich wkoło, tylko nie tego, że się z góry sami skazaliście na porażkę stawiając
  • Odpowiedz
@syntetycznywielblad: @Kameishi: Dokładnie, zastanów się dlaczego tak to wygląda u wielu. Gdyby nie było problemu, nie byłoby tu w ogóle wpisów. Przyczyna leży w tym jak osobniki płci żeńskiej potraktowały nas, a nie że ktoś sobie coś ubzdurał. Nikt tego dla sportu tutaj nie robi oprócz trolli
  • Odpowiedz
@Jack_of_Blades: Gdy chodziłem do szkoły to miałem szanse na różową ale podchodziłem do niej jak pies do jeża, to moja wina. To że ludzie nas tak traktują w moim przypadku może wynikać z mojej twarz. Dlaczego? Już wyjaśniam. Córka (niemowle) mojej kuzynki rozpłakała się gdy mnie zobaczyła po raz pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz