Wpis z mikrobloga

#pocztapolska #pocztex #kurier

Siemano, opisze tutaj jak dzialaja "paczomaty" poczty polskiej. Akcja dzieje się w #kielce, więc tak zamówiłem coś wybrałem opcje (do wyboru pocztex kurier, te AUTOMATY lub osobisty ale to nie w kielcach więc odpadło, a nie mam czasu czekać na kureira to tak jak by ktoś pytał dlaczego nie kureir) do AUTOMATU POCZTOWEGO UL. POCIESZKA 17. 31.01 SMS została do mnie nadana także git, 03.02 już w Kielcach no i czekam na sms z kodem żeby odebrać paczke. No ale to nie takie hop z pocztą poslka jest 06.02 status na stronie że Kielce ale nic więcej, 06.02 dzwonie na infolinie pytam typiary ona że no widzi widzi i że paczka trafia na jakas sortownie i bedzie dzwonić do mnie. 07.02 dzwonie ponowinie na infolinie inna pani twierdzi że paczka jest w AUTOMACIE POCZTOWYM żebym odebrał ja się jej pytam jak mam odebrać bez kodu to ona no wpisze Pan numer tel i dostanie kod, mowie dobra czemu nie. Wiedziałem że to nie ma sensu gdyż korzystałem z paczkomatow inpostu i tam wyglada to tak ze kod i nr tel trzeba podac odrazu. Ale dobra jade tam wchodze i co podaj nr tel i kod. Dzwonie na infolinie pani mowi zeby pytać na miejscu tam bo ona nie wie. Pytam na miejscu ona też nie wie kazała się udać do FUP KIELCE 1 na ul. PODKLASZTORNĄ 117. Udałem się tam i pani mowi no przesylka jest ale nie moge panu dać pan kurier wlozy dzis do AUTOMATU POCZTWEGO XD. 17:17 07.02 pojawil sie status na stronie że paczka jest do odbioru (oczywiscie ręcznie sprawdziłem SMS NA CO TO KOMU) W PLACÓWCE tam gdzie stoi AUTOMAT POCZTOWY, ale nie w automacie odbior tylko u Pani w okienku. Reasumując nie warto było. Pozdrawiam jp
A.....1 - #pocztapolska #pocztex #kurier

Siemano, opisze tutaj jak dzialaja "paczo...

źródło: comment_1581105591ZbOMTHSsTZYcVJqri79QzW.jpg

Pobierz
  • 15
@Adrianos321: A największa beka jest z tego, że to wszystko jest zgodne z regulaminem poczty. Tak samo, kiedy zamawiasz z odbiorem w Żabce lub na Orlenie, poczta zastrzega sobie prawo do pozostawienia paczki w najbliższym UP. Bo tak. I ani Ty, jako odbiorca, ani ja jako nadawca, nie możemy tego zareklamować z braku podstaw ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Adrianos321: oooo UP Kielce 21, klasyka. Już ponad rok temu pisałem skargi na tego #!$%@? listonosza bo ma #!$%@? i przyznał mi to wprost w rozmowie ze większych przesyłek to one ogóle z urzędu nie zabiera. Niestety pisanie skarg to strata czasu, odpowiedzi były tak zabawne, że mimo #!$%@? parsknalem śmiechem.
@Adrianos321: Ale na trackingu poczty „nadejście” oznacza sortownie (WER) albo dostarczenie do oddziału poczty który kieruje. Moim zdaniem trochę z dupy afera, można kręcić Małysza jedynie ze tak długo to trwało ale jeśli chodzi o oznaczenia to nie można się niczego czepić, nic nie zmienione od lat