Wpis z mikrobloga

@Hajak jak tak sobie myślę to wydaje mi się że chyba poszło to na banery (pewnie te na samym początku jak nie ogarniałem jeszcze jak to wszystko działa (,) )bo energię tylko dwa razy doladowywałem
@KuroKitsune: Że brakuje mi jakiegoś serio dobrego z priorytetem na latające. Niby Kroos daję rade, ale czasem dwóch potrzeba i wtedy trzeba kombinować ._. Może ta Meteor faktycznie by nie była głupia, ciągle myślałem że to AoE postać, ale pomyliło mi się z Meteorite xD Chociaż z drugiej strony statystyki ma bardzo zbliżone do Jessici, a obniżanie defa też na niewiele mi się zda gdy mam rozwiniętą Amiye wraz z Skyfire
@Hajak: Meteor była wraz z Jessicą (potem Platinum) moim głównym snajperem, a obecnie jest jedyna (mam 3 casterów na chwilę obecną Amiya, Haze i Skyfire) i z latającymi daje radę bez jakiegokolwiek problemu :) co 4 czy 5 strzałów wchodzi jej mocny kryt plus jest tania i obniżając defa sprawia, że vanguard radzi sobie nawet z opancerzonym przeciwnkiem na początku mapy bez pomocy casterów. No i jest z Kazimierza i ma