Wpis z mikrobloga

Nie przeszkadza mi samotność w sensie braku towarzystwa jest wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o seks to może i chciałbym spróbować ale jak czytam narzekania bab w necie na swoich chłopów to aż mi się odechciewa więc z tym też w sumie luzik. Jedynym problemem dla mnie nie do przeskoczenia wynikającym z bycia #incel który uwiera mnie nieziemsko tak że aż boli jest to że obojętnie co w życiu nie zrobię czy osiągnę to zawsze pierwszym co się będzie ludziom zemną kojarzyć to to że nigdy nie widziano mnie z kobietą.


Łatwo się mówi żeby się tym nie przejmować ale jakby się tak zastanowić to o panu z obrazka możnaby przecież powiedzieć mnóstwo różnych rzeczy a i tak nawet jego zwolennikom pierwsze co się z nim kojarzy to bycie starym kawalerem. Bardzo nie chcę być postrzegany w ten sam sposób i nie chcę żeby to mnie definiowało w oczach innych ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw
Pobierz FlutterMShydale - Nie przeszkadza mi samotność w sensie braku towarzystwa jest wręcz ...
źródło: comment_1581017476VxauwIM22W218Qaed8OoUC.jpg
  • 15
@vincent38: No tak z negatywny odbiorem bycia starym kawalerem jestem w stanie sobie poradzić i mnie to nie boli. Ale nie mogę się oprzeć wrażeniu że ten fakt sprawia że dla wszystkich jestem nikim więcej niż właśnie starym kawalerem zupełnie jakby nic innego nie miało znaczenia.

Może tylko sobie coś wkręcam ale nie mogę się uwolnić od tej myśli.
Jedynym problemem dla mnie nie do przeskoczenia wynikającym z bycia #incel który uwiera mnie nieziemsko tak że aż boli jest to że obojętnie co w życiu nie zrobię czy osiągnę to zawsze pierwszym co się będzie ludziom zemną kojarzyć to to że nigdy nie widziano mnie z kobietą.


@Flutter_M_Shydale: Ludzie o innych ludziach będą gadali zawsze wszystko i o wszystkim bo są ogółem zyebani. Olej to, bo to ty masz być
Jeśli chodzi o seks to może i chciałbym spróbować ale jak czytam narzekania bab w necie na swoich chłopów to aż mi się odechciewa więc z tym też w sumie luzik


@Flutter_M_Shydale: Prawdziwe kobiety nie siedzą w internecie i nie narzekają na swoich chłopów. Narzekają takie które same nie wiedzą jak zaspokoić swojego faceta więc to i jemu przestaje się chcieć. Albo narzekają gówniaki które gówno widziały i narzekaniem chcą pokazać