Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #tfwnogf

Kojarzycie tego mema? Jeśli myśleliście, że oznacza on, że nawet taki nerd ma kogoś, kto się nim interesuje? No nie #!$%@? sądzę xD, ona nie patrzy się na zielonego ze współczuciem, ale na niebieskiego ze smutkiem, że chad jej nie wybrał xD. Nie ma i nie będzie miłości dla odpadów genetycznych poniżej 190cm wzrostu i szczęki gorszej niż gigachad.
źródło: comment_15809838205sWU5RwMytTG37S4N6xC0I.jpg
  • 34
@Lolistatrolista: ale wy jesteście jacyś skrzywieni, skrzywdzeni. Ja zawsze jeden z najniższych w klasie niewiele ponad 1.7 a dupki lgnęły odkąd pamietam. Chociaż zapewne jakbym był chodząca bolącą dupą o wszystko to tak by nie było. Moja przyszła żona inteligentna, życiowa i prześliczna ale masz racje na takiego desperata jak Ty by nawet nie splunela. Zachowujecie się jak #!$%@? bez honoru, slow brak. To szukanie wymówek, ja pi€rdol€. Przez takie ofiary
@halfzware_na_ware: Białorycerz level 100 i tradycyjnie historia o klasowym odpadzie <190cm, który miał powodzenie. Te wasze legendy już się robią nudne xD. Poza tym, zanim mnie nazwiesz desperatem to wyszukaj sobie to słowo w słowniku, bo chyba coś ci się pomyliło xD. Ja już wiem, że nie będę nigdy w związku od 10 roku życia i zdążyłem się z tym pogodzić i teraz pomagam innym się z tym pogodzić.
@Lolistatrolista: jakbyś był moim druhem kilka lat temu to bym Ci wyj€b@l dla odmulki i pewien nie tylko ja. Normiki? Twój świat musi być bardzo ciasny skoro wszystko szufladkujesz. Co za typy. Niezmiennie śmiech przez łzy z was, bo jednak trochę wstyd ze ktos tak zachowujący się śmie nazywać się facetem ^^
@PanDarcy: no jak ktoś w wieku 10 lat, pogodził się z tym że nie będzie miał różowej to chyba dość wcześnie. trzeba pracy nad sobą, nie jęczeć i szukać przyczyn u innych. fakt, może teraz fruzie w wieku 20-24 lata są inne, jak całe pokolenie nastawione na rzeczy nabyte, patrzą przez pryzmat typu instagramy, internet powierzchownie ale bez przesady
@halfzware_na_ware: Nigdy nie jest za wcześnie. To geny decydują czy masz jakiekolwiek szanse do bycia materiałem do przedłużenia gatunku. Przegrałem takową loterię, więc logicznie rzecz biorąc mogłem nawet w wieku 5 lat się z tym pogodzić i tak by się nic nie zmieniło. Teraz mam szczerze #!$%@?, nie ma co się stresować, ja sam siebie boje się do tykać, bo się brzydzę, a co dopiero kobieta xD. Daj pan spokój.
@halfzware_na_ware: Z tym wiekiem trochę przesadził, ale przypuszczam, że może to taki znak naszych czasów. ¯\(ツ)_/¯
Jak ja byłem w tym wieku, to człowiek nie interesował się w ogóle płcią przeciwną, a co dopiero myślał o przegrywaniu. Wtedy (w wieku nastoletnim) byłem jeszcze naiwnym ignorantem, że wygląd nie ma aż takiego znaczenia, a fakt że jestem nieśmiały, to tylko drobne utrudnienie. Oj jak mocno negatywnie czas zweryfikował moje spojrzenie na
@Lolistatrolista: Zazdroszczę, że Ciebie nie boli brak seksu. Mnie serce kłuje, jak pomyślę o znajomych laskach, które się bzykają, a mnie traktowały i nadal traktują jak śmiecia. Po co poszedłeś do tech-inf? Jakaś konkretna dziedzina, czy tylko lubisz grać?
@kamil150794: Nie tylko grać, ogólnie się tym interesuję, bardziej programistyką no ale cóż, ogólnie miałem dużo punktów na egzaminie to praktycznie wszędzie mogłem pójść, ale zaznaczyłem tech-inf jako pierwsze, mimo, że bardziej chciałem tech-programista, bo myślałem, że to aż takiej dużej różnicy nie zrobi. Co nie zmienia faktu, że chociaż to mi dobrze idzie.