Wpis z mikrobloga

@valse: najdokładniejsza szacunkowa wycena to "zajebiście drogie", przynajmniej te w kamienicach rewitalizowanych przez miasto. w niektórych przypadkach cena rewitalizacji za 1m2 wychodzi drożej niż za wybudowanie czegoś nowego
  • Odpowiedz
@bukszpryt: Na ul. Tymienieckiego znajduje się kompleks mieszkaniowo-biurowy i tam można kupić przestronny i klimatyczny apartament w miarę przystępnej cenie. Widziałam ostatnio apartament o powierzchni ok. 140m kwadratowych, który kosztuje ok 860 tys. złotych. Mniej więcej dwa razy tyle kosztują apartamenty w Krakowie. Chociaż nie wiem, czy to nie jest pochopna opinia, gdyż nie orientowałam się np. jakiego rodzaju instalacje mają w tych pofabrycznych budynkach na Tymienieckiego. Niemniej jednak okno
  • Odpowiedz
@valse: Łódź jest oczywiście dużo tańsza niż inne duże miasta, ale za 6000 zł/m2 możesz kupić mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym budownictwie. inna sprawa, że te nowe mieszkania mają często rozkład z d--y i sam nie chciał by w takim mieszkać, pomijając już cenę.
mieszkania z rynku wtórnego chodzą chyba w okolicach 4000-4500, czasem są okazje nieco taniej, a jakieś stare strupy miasto czasem wystawia z ceną wywoławczą ok
  • Odpowiedz
@Cygan_Edek: @bukszpryt: @valse: @nalogowiec: @valse: @bukszpryt: @taatatko: kamienica ze zdjęć jest częścią inwestycji http://piotrkowska44.pl - w podwórku będzie budowany nowy, deweloperski etap + garaże (miejsce w garażu za 50k). Ceny - w zależności od metrażu - od ok. 6800 pln (przy dużym metrażu) do ok. 7800 pln przy mniejszym. Na zdjęciu - o ile dobrze pamiętam - mieszkanie
nalogowiec - @Cygan_Edek: @bukszpryt: @valse: @nalogowiec: @valse: @bukszpryt: @taata...

źródło: comment_1581027968wmF8LmwTMWBium0qVd0bf4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cygan_Edek: awangarda ma teraz takie ceny? poratuj linkiem z ciekawości :) wiadomo, potrzeby są różne, tutaj akurat okna są małe, pomieszczenia dosyć słabo doświetlone, antresole niskie, ale z drugiej strony są trzy główne zalety które powinno posiadać mieszkanie pod inwestycję - lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja :)
  • Odpowiedz
@nalogowiec: no za 8k z metra kupisz bez problemu coś z metrażem w okolicach 100m, jeśli mają jeszcze coś wolnego. Ta Piotrkowska 44 super pod kątem turystycznym, miałem okazję spać w czymś podobnym w Pradze
  • Odpowiedz
@Cygan_Edek: fakt, z tego co wlasnie widzę, to zostały 2 mieszkania w awangardzie i faktycznie po 8k z metra, przy czym cena jest wysoka, bo i metraż spory (powyżej 110m). No nic, trzeba kupowac, bo przecież taniej nie będzie ;)
  • Odpowiedz