Wpis z mikrobloga

Ostatnio prawaczki ostro są prześladowane przez uniwersalne ładowarki oraz yorki w wózkach, więc aktualizacja musi być. Jak już kiedyś pisałem - oblężenie niczym entropia - zawsze rośnie. Tylko czekać jak biednych potomków husarzy lewackie żarówki lodówkowe zaczną atakować :( :O

O.....k - Ostatnio prawaczki ostro są prześladowane przez uniwersalne ładowarki oraz ...

źródło: comment_1580974863bb5iGLEIz3GOmLvKoJcDdR.jpg

Pobierz
  • 19
Dlaczego Bond? 007 jest dla nich zbyt lewicowy?


@void1984: (przepraszam za spore opóźnienie w odpowiedzi). Paaaaaaanie, nie słyszał pan? Są ogólnie plany, by następny Bond był... kobietą... lub... co gorsza (aż dam w spoilerze, takie to przerażające)


Toż to zamach na podwaliny Cywilizacji Białego Heteroseksualnego Katolickiego Mężczyzny, koniec świata, masowa histeria, psy i koty żyjące w zgodzie!!!!111111 ( ͡º ͜ʖ͡º)
przepraszam za spore opóźnienie w odpowiedzi). Paaaaaaanie, nie słyszał pan? Są ogólnie plany, by następny Bond był... kobietą... lub... co gorsza (aż dam w spoilerze, takie to przerażające)


@Oh_hi_Mark: Przecież to wymysł prawaków, a takiego Bonda nie było. Walka z chochołem. Myślałem że odnoszą się do prawdziwego Bonda.
Słyszałem też od prawaków że Frozen jest obrzydliwe, bo siostry mogłyby być homoseksualne. Nic to że Disney nie podchwycił ich pomysłu.