Wpis z mikrobloga

Kochani,
W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu chciałbym koniecznie uruchomić nightscout przy pompie insulinowej mojego synka.

Tutaj link do poprzedniego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/47164299

Tutaj potrzebuje Waszego wsparcia. Żeby wszystko zadziałało potrzebuje smartphone, który:
1. Obsłuży złącze OTG usb
2. Będzie miał androida powyżej 4.0.4 (wolałbym, żeby był znacznie nowszy)
3. Szybkie bezprzewodowe ładowanie.
4. Długo trzymał na baterii.
5. Dobrze trzymać zasięg i mieć LTE.
6. Zależy mi na tym, żeby był niezawodny w końcu będzie sprzężony z systemem, który ratuje mojemu synkowi życie.

Reszta parametrów w zasadzie obojętna. Zdjęć nie będzie robił. Grać w gry a nawet sms też z niego nikt nie zamierza.
Piękny być też nie musi.

Poratujecie? Jaki model wybrać?

#cukrzyca #smartfon #telefony #technologia #nightscout #pompainsulinowa
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@matti05 kurcze mam w tej chwili jedynie swój telefon i jestem z synkiem w szpitalu. Link, który dałeś nie chce mi się otworzyć.

Dałbyś więcej info o tym med-link? Dallas bardziej oficjalna strona oprócz fb?

A co do OTG itp to w chwili obecnej ten telefon i tak leżałby niemal 80% w jednym miejscu.

Syn się nie porusza. Także telefon z OTG I płytka mógłby po prostu leżeć przy nim na szafce.
  • Odpowiedz
@inny_89: Jakbyś jednak szukał smartfona z takimi wymaganiami, to najprędzej pasują flagowce Samsunga - głównie przez ładowanie bezprzewodowe. Już taki S8+ by się nadał, jeśli nawet nie S7 Edge.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cukru właśnie udało mi się poczytać o tym medlink i muszę przyznać, że mimo iż jest ciekawe to jednak na chwilę obecną nie jest mi potrzebne.

Nie potrzebuje sterować pompa zdalnie. Bardziej mi zależy na tym, że jak wychodzę od syna i zostawiam z babcią to mam podgląd glikemii. Albo jak on ma rehabilitację to nie chce cały czas podchodzić do pompy i przeszkadzać rehabilitantom.

Wydaje się, że właśnie nightscout + smartphone
  • Odpowiedz