Wpis z mikrobloga

@Kalak: O proszę czyli jednak nie bait. Ale tak jak ktoś już napisał. Nie kumam czemu tak bardzo chcesz anonom się pochwalić tym autem. No fajny, przewiez kolegów, partnerkę, mamę.
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL typie xD rzucilem jakas cenę 5K tak o, a ty sie szczycisz że za prace sezonowe zapewne jeszcze nie w PL, kupiles szrota za CALE SWOJE PIENIADZE bo na to zbierales xD to raz.
A dwa porównujesz swoje bmw za 20K do Forda ST za którego trzeba bylo dac 5x tyle xddd

Pierwsze auto za 100 000zl to nie banan nie? xD
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL ale odpisales mi ty a mi autor w ogóle, ja do niego kierowalem słowa ze pierwsze auto za 100k to bananowe dziecko to czego mu tu gratulowac. Że wylosowało mu bogatego starego?.
Juz tobie należą sto razy większe pochwały, że obrales sobie taki cel i pracowałes w młodym wieku i zrobiles to co chciałes w tym czasie kiedy taki banan spał, imprezowal i dostał za darmo 5x więcej od ciebie.
@Beszczebelny: Moje pierwsze auto to była Fiesta ST. I kupiłem ją samemu. Od dzieciaka prowadzę różne biznesy. W wieku 16 lat zarobiłem 10k w 1 miesiąc (legalnie). Teraz od 3 lat prowadzę firmę. Z boku może wyglądam jak banan, ale na wszystko zarobiłem samemu. Warunki w domu miałem zwyczajne. Mama jeździ Seatem za 15k, ojciec Astrą. Więc raczej nie mogliby mi sprezentować Fiesty ST, a tym bardziej Mustanga.