Wpis z mikrobloga

dobra insa nie ma sie czego przeczepic, ciekawe jak wystrzelila po 30min, ale szybko ja zutylizowales ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Stormweaver: Jeśli miałbym spekulować, to efekt lowcarbu. Zasoby glikogenu, w szczególności wątrobowe, mam prawdopodobnie niższe niż ktoś kto ostatniego dnia jadł dużo węglowodanów, przez co jest gdzie nagły przypływ glukozy wrzucić. A tolerancja w ogóle to potencjalnie zasługa wysokiej podaży białka - zwykle poziom ketozy jest niski.
@anonymous_derp: a na co były te badania kolego? Mam za miesiąc zabieg i badanie krwi , i się obawiam czy na ketozie lekarz nie odwoła zabiegu czy coś, oczywiście mogę mu powiedzieć o diecie ale nie wiem jak zareaguje. Jak trzeba będzie to z 3 dni pojem normalnie ;(
a na co były te badania kolego?


Dla zwiększenia wiedzy o własnej fizjologii.

Mam za miesiąc zabieg i badanie krwi , i się obawiam czy na ketozie lekarz nie odwoła zabiegu czy coś, oczywiście mogę mu powiedzieć o diecie ale nie wiem jak zareaguje. Jak trzeba będzie to z 3 dni pojem normalnie ;(


@piotr-antyn: Typowy lekarz wie tyle o ketozie, co wyczytał w prasie kobiecej. Na kierunku lekarskim praktycznie nic