Wpis z mikrobloga

Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo uratowali samotną matkę?

Przecież tego typu teksty to tylko taka prostacka manipulacja mająca wjechać na honor mężczyzny, w którą nie wierzą nawet (a może przede wszystkim) te samotne matki i wystarczy mieć IQ wyższe od kamienia, pomyśleć i poobserwować przez minutę niezaślepionymi spermą oczami zachowanie kobiet, żeby było to oczywiste.

Ile to ja się nasłuchałam żali wielce zasmuconych matek takich gości, wypytujących wszystkich naokoło jak nakłonić syna do zmiany zdania, albo podś#!$%@? znajomych kobiet za ich plecami...

Biorąc samotną matkę wysyłasz społeczeństwu sygnał: "jestem desperatem, genetycznym śmieciem, który musi się zadowolić resztkami po innych" i nie, nie jest to zdanie przegrywów, ale głównie KOBIET, przygrywy tylko obserwują rzeczywistość.

Możecie napisać: "co mnie obchodzi życie innych?" i macie absolutną rację, niech żyją jak chcą, po prostu bardzo ciekawi mnie co kieruje tymi mężczyznami, cóż takiego strasznego wydarzyło się w ich życiu, że decydują się na takie upokorzenie, na wydawanie swoich w pocie czoła wypracowanych zasobów na obcego bękarta i wysłuchiwanie przy każdej większej kłótni nieśmiertelnego klasyka "zostaw go/ją, nie jesteś jego/jej ojcem" wypowiadanego przez matkę. To jest jakiś wyższy poziom samobiczowania, którego nie jestem w stanie pojąć.

To już łatwiejsi do zrozumienia są ci goście, co lubią patrzeć jak wielki czarnoskóry byk rucha ich żonę - po 30 minutach jest koniec, mąż samotnej matki marnuje całe swoje życie...

#p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #madki
throwaway2137 - Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo u...

źródło: comment_1580901885G8ZyQIQe5UTWExky4P4ncY.jpg

Pobierz
  • 23
@throwaway2137 jest raczej tyle samo ojców po rozwodzie, co matek po rozwodzie. Raczej samotne matki biorą faceci, którzy sami mają dzieci z poprzednich związków albo są starsi i nie chcą się bawić w pieluchy. Mam wrażenie że na wykopie istnieje legenda o giga-chadzie-zapładniaczu zaliczającego każdą karynę i biednych czystych mężczyznach, którzy muszą wychowywać dzieła Potężnego. A w prawdziwym życiu ojcowie tych dzieci żyją wokół nas i łączą się w pary z innymi
@Arachnofob: Zawsze jest ktoś taki
Człowiek powie każda istota ludzka musi jeść, i zjawia się on człowiek wyjątek
-no wiesz jest parę luk w twoim rozumowaniu bo czytałem o takim hinduskim gościu co nie jadł przez 24 lata, więc nie możesz mówić że trzeba jeść
Zawsze wtedy kisnę
@throwaway2137: Dwa argumenty się już tutaj pojawiły (parowanie się osób o podobnym statusie oraz gdy jedna strona nie może mieć dzieci), a mi przychodzi na myśl jeszcze kolega, który mocno zabiegał o koleżankę, która dopiero się rozwodziła i miała dziecko. Typ raczej nie był z tych, co to miałby mieć problem ze znalezieniem partnerki (co prawda brzydal, ale bardzo pewny siebie, wygadany i trochę z pazurem osiedlowego seby), ale tę akurat
@caslin: popieram cie, ja sam jestem dzieckiem rozwodki. Rodzice postarali sie o mnie dopiero po 10 latach bycia razem, a rozstali sie jak mialem z 7 lat. Poza tym ja rozumiem moja matke, ze sie z ojcem rozstala. Wyglada na to, ze nie powinna nawet po rozwodzie kogos szukac bo od razu liczy na znalezienie jakiegos osla zeby ciagnac kase... ja #!$%@? to sie tego czytac nie da to co te
@jamtojest: Mam pomysł, zostań naszym bohaterem i umów się z dzieciata kobietą.
Czekam na twoją wymówkę w stylu
Nie no sam bym nie chciał ale to nie znaczy ,że wy możecie głośno mówić o waszych przekonaniach.
Mówisz o zabijaniu a gość pisze tylko o tym ,że tacy faceci są postrzegani jako frajerzy. Ciebie tak to dotknęło ,że albo jesteś samotną matką, facetem który przygarnął samotną matkę ewentualnie ostatnim obrońcą moralności który
@Dykto: Jestem normalnym człowiekiem i mam rodzinę, dlatego w tej chwili z nikim się nie będę wiązał. Mam też więcej niż 15 lat i żyję w realnym świecie. Tutaj ludzie wiążą się i czasem rozstają, potem wiążą się ponownie. Nikt nie stygmatyzuje samotnych matek ani ojców, bo każdy wie, że tak wygląda życie. Nikt też nie robi z nich bohaterów jak w memach. To zawsze jest trudniejsza decyzja niż w przypadku
@jamtojest: Zapomniałem, jeszcze ,,jestem w szczęśliwym związku więc nie mogę "
Jeszcze raz powiem samotne matki to nie tylko rozwódki i wdowy ale też młode laski które dawały każdemu a potem ojciec patus rozpływa się w powietrzu .
Jesteś frajerem bo nie mozesz sobie znaleźć normalnej kobiety bez bagażu, nie przekażesz swoich genów, wydasz hajs na nią i bękarta
Ten gość pisze właśnie o tych madkach które dawały każdemu a potem