Wpis z mikrobloga

97/100
Ekstraklasa coraz bliżej,
Spójrzmy trochę niżej,
A konkretnie 1 ligę,
Która drużyna ma najlepszą ekipę.
Zerknijmy wpierw na zakłady bukmacherskie,
Kto według nich ma największe szanse na 1 miejsce.

Kursy
Stal Mielec 2,5
Podbeskidzie, Warta 5
Radomiak 10
Miedź Legnica 12,5
GKS Tychy,GKS Jastrzębie, Olimpia Grudziądz 25
Bruk Bet Termalika, Zagłębie Sosnowiec 100
Sandecja Nowy Sącz, Stomil Olsztyn 250

Awans do Ekstraklasy po raz pierwszy odbywa się w formule z barażami. Dwa pierwsze miejsca awansują bezpośrednio. W półfinale baraży drużyna zajmująca 3 miejsce zmierzy się z drużyną zajmująca 6 miejsce, a 4 z 5. Zwycięzca finału barażu awansuje do Ekstraklasy. Gwarantuje to jeszcze większe emocje niż zazwyczaj. Zwykle drużyna, która ma dopełnić formalności związane z awansem, niespodziewanie zalicza serię porażek, a blisko awansu jest drużyna, która jeszcze niedawno walczyła o spadek. Tutaj zazwyczaj bardzo dużo daje przerwa zimowa i jakiekolwiek zmiany trenerów i transfery zimowe

Jeśli chodzi o transfery, chciałbym wybrać top 5 najciekawszych.

1 Tomasz Loska (Górnik Zabrze-> Bruk Bet Termalika)
2 Maciej Domański ( Raków Częstochowa-> Stal Mielec)
3 Mateusz Szczepaniak ( Énossis Néon Paralimníou->Warta Poznań )
4 Jakub Bartosz(Wisła Kraków-> Stal Mielec)
5 Patryk Bryła (ŁKS Łódź->Bruk Bet Termalika)

Największa niewiadoma:
Merveille Fundambu(KTS Weszło-> Radomiak Radom)

Moje przewidywania:
bezpośredni awans Stali Mielec, Podbeskidzia i GKS Tychy z barażów, choć równie dobrze mógłbym rzucić kostką.

Nie ma nic złego w pasjonowaniu się polską piłką ʕʔ

#ekstraklasa #ekstraklasajestokay #pilkanozna #pierwszaligastylzycia
Pobierz zakmacher - 97/100
Ekstraklasa coraz bliżej,
Spójrzmy trochę niżej,
A konkretnie 1...
źródło: comment_1580854199Wy8H0FLWsISVX1mlbyVbpm.jpg
  • 15
@LeBron_: Albo przeglądają internet w poszukiwaniu ciekawych treści, przy okazji komentując coś co ich zdziwiło, poza tym zauważ, że tam jest emotikona z uśmiechem. Nadal twierdzę, że więcej ciekawego znajdę na mikroblogu (choć rzadko się trafia) niż oglądając polską piłkę nożną. :)
@mroczny_dzyndzel musiałem wrzucić jeszcze raz to odpowiem Ci tutaj
Nie przypadkowo 1 liga to #pierwszaligastylzycia
Żeby Ci to wytłumaczyć pokaże Ci też przykład Bruk Betu. Po spadku skład się praktycznie nie zmienił, zostali zagraniczni piłkarze, czy trener Jacek Zieliński, są pieniądze. Ale nagle coś przestało działać. Nie wiem co się dzieje w Chojnicach, bo tutaj wszystko wygląda podobnie jak w Niecieczy są głosne nazwiska- Janukiewicz, Kuzimski, Podgórski, Surdykowski, Papikyan, Trochim, a wyników
Pobierz zakmacher - @mroczny_dzyndzel musiałem wrzucić jeszcze raz to odpowiem Ci tutaj
Nie ...
źródło: comment_1580854515aZDQWBXsGWYK0qYm0vBmht.jpg