Wpis z mikrobloga

Tak oto łatwo zamknąć mordy ludziom z tagu #wegetarianizm „Taka jest kolej rzeczy w przyrodzie od milionów lat - mięsożerca zjada roślinożercę ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw. ciekawe czy gepardy czy rekiny mają takie rozkminy że szkoda im antylopek i rybek więc czas #!$%@?ć trawę i wodorosty a ja mam nie #!$%@?ć stejka? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Człowiek to jest jednak zaraza tej planety, nikt jej tak nie niszczy i truje włącznie z Tobą i mną ¯_(ツ)_/¯”

#gownowpis #takaprawda #jedzenie
  • 14
@harpiowata: aaaaa, piecze dupka piecze mocno bo prawdę powiedziałem. A gdyby ludzie nie byli mięsożercami to mieliby inny rodzaj zębów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
autorytetem jest dla mnie Einstein, Bill Gates i Jobs. ¯_(ツ)

Jobs


Przez większość życia wegetarianin z epizodami wegańskimi, frutariańskimi i jeszcze bardziej hardkorowymi.

Bill Gates


Namawia do ograniczania mięsa, często mówi o klimatycznych skutkach produkcji wołowiny, inwestuje w kilka firm produkujących lub badających substytuty mięsa.

@Vec5


GEPARDY JEDZOM ANTYLOPY A WEGETARIANIE NIE JEDZOM WOŁOWINY XDDDDDDDD_

Taki obraz twój.
@Vec5: nie wiedziałem i tym, ale okazuje się, że Einstein również był wegetarianinem pod koniec swojego życia. Świetne trio dobrałeś!

“I have always eaten animal flesh with a somewhat guilty conscience,” he once professed in a letter. He largely agreed with the moral motivations behind vegetarianism, but was unable to comply.


(...)

One year before his death, he wrote, “I am living without fats, without meat, without fish, but am feeling
@Vec5: Aha czyli na serio

Jednak jest nas te niecałe 8 miliardów i zwyczajnie zasadne jest zmienienie pewnych nawyków by nie eksploatować nadmiernie środowiska.
Tyczy się to dbania o zieleń i ekosystem, ograniczenie emisji gówna w atmosferę (nie mówię żeby było jasne by tu samobójstwo gospodarcze nagle przeprowadzić, warto jednak wpływając na kogoś nie być hipokrytą) czy zaprzestawać przemysłowej hodowli zwierząt na masową skalę na rzecz bardziej wydajnych i mniej obciążających