Wpis z mikrobloga

Mam koleżankę, z którą jestem na tyle blisko, że pokazuje mi na telefonie próby podrywu przez obcych mężczyzn. Jezu drogi, co tam się dzieje, gdyby tylko mieli okazję, to oni by ją w spermie utopili.
Jeden ją znalazł na fb, bo chodził do szkoły która ona teraz kończy i zaczął podryw. "Może byśmy się umuwili na kawkę albo coś więcej, HEHE".
Drugi nie widząc ją na oczy, proponował spotkanie gdy sprzedawała coś na olx. Jak się nie zgodziła to ją zwyzywał, klasyka XD
Trzeci, chłop 40 lat nawet się nie przywitał, od razu pytanie czy ma ochotę gdzieś wyjść.
Czwartemu już sperma wyżarła mózg, najpierw z 10 komplementów, potem propozycja sponsoring, facet około 30 lat i wcale nie był brzydki.
Poziom spermiarstwa jest niesamowity, to co się dzieje w mózgach tych debili to dla mnie zagadka, #!$%@? nierozwiązywalny problem milenijny
( _)
#przegryw #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #seks
  • 4
@DuzyKot: ano xd koleżanka z pracy to samo mi pokazywała xd aż zacząłem gardzić resztą kolegów, bo w zasadzie większość do niej spermiage :/

Mi tam się ten nastrój nie udzielał, bo mam takie zasady że koleżanki siostry i koleżanki z pracy trzymam na dystans :p Ehh czasami się nie dziwię żmiją że tak plują jadem ( ͡° ͜ʖ ͡°)