Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MirabelleCooper: jestem koneserem orzeszków w paprykowej skorupce i na prawdę Felix to najgorsze co jadłem. Rządzi oczywiście Nicnac's, ale doszedłem do wniosku, że z ceną ich #!$%@?ło od kiedy spróbowałem innych - Tescowe, Kauflandowe i Stokrotkowe zamienniki w cenie ok. 3.99zł za 200g są na prawdę godne polecenia, a Felix - sorry robią to źle.
@radziuxd: felix zawsze smakował mi bardziej paprykowo, a ja uwielbiam smak paprykowy ¯\_(ツ)_/¯ nicnacs ma taki niedookreślony smak pomiędzy papryką i bbq i dlatego mnie nie porywał aż tak choć stopień i wypieczenia i mąkę na panierkę ma lepszą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MirabelleCooper: edytowałem komentarz, ale ktoś mi się #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie miałem dopisać, że Felixy twarde jak kamienie i smak mocno nijaki, jakby mało słone. Ale szanuję, każdy ma swój smak, ja na szczęście znalazłem swój kompromis w zamiennikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@barteek2313: Moja matka. Paliła paczkę dziennnie (wtedy kosztowała 4-5zł), a mi rzadko i z wielkim bólem kupiła czipsy za złotówkę albo jakiegoś batona. Tyle dobrze, że abstynentka. Jeszcze cyrk był, jak gdzieś usłyszała, że 'czipsy uzależniajo' XDDDDD i stwierdziła, że nie będzie tak, że będę je jadł raz w tygodniu albo częściej. A mówimy tu o niewielkich paczkach. Jak można być takim homo sovieticusem to nie mam pojęcia, może dlatego, że
@drapieszny_jak_lef: miałem podobnie tylko bardziej hardkorowo. 2 paczki fajek dziennie plus chlanie. Nie chodziła po śmietnikach tylko dlatego, że ojciec przyzwoicie zarabiał. Mimo to i tak wieczny debet i pożyczki żeby dojechać do pierwszego bo pół wypłaty na nałogi matki. Pamiętam jak w okolicach 96r. dostałem 2zł na czipsy i oranżadę to czułem wyrzuty sumienia. Ale się #!$%@?łem niepotrzebnie.
plycin - @drapiesznyjaklef: miałem podobnie tylko bardziej hardkorowo. 2 paczki fajek...

źródło: comment_15808607020boUWxMfPZb0IanRLmhXcu.jpg

Pobierz