Wpis z mikrobloga

O hui Miruny, chyba i mnie ten legendarny scammer próbuje dopaść XD

Odpisać mu coś dalej i czekać na rozwój sytuacji czy raczej nie ma sensu ryzykować i wdawać się w dyskusję? A może da się takiego typolca zgłosić do OLX żeby go sprawdzili?

Przy okazji, może ktoś jest zainteresowany kupnem telefonu XD dla Mirasów zejdę z ceny jakoś bardziej ( ͜͡ʖ ͡€)

https://www.olx.pl/oferta/samsung-galaxy-note-8-zloty-64gb-idealny-CID99-IDDrTWS.html

#olx #oszukujo #telefony
Homnadren - O hui Miruny, chyba i mnie ten legendarny scammer próbuje dopaść XD 

Odp...

źródło: comment_1580814285Nk4ZSCtKRgtrmHlrhbFi22.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@adekad: taki typ już je pewnie ma i mu nie przeszkadzają. To już lepiej coś typu stinkbomb, żeby się smrodu przez kilka miesięcy nie pozbył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Homnadren: znajoma też sprzedawała telefon na olx, identyczne wiadomości, też jak z translatora, mało tego gość nawet walnął sie ze swoim nazwiskiem: inne miał w mailu, a inne w nazwie gmaila XD telefon wystawiony za 9 stowek, a on niby przelewa 1200 na przesyłkę i potwierdzenie, że pieniądze wejdą na konto po wysłaniu numeru przesyłki
  • Odpowiedz
  • 17
@Homnadren w sumie mieszkam w Anglii najtańsza przesyłka to tylko parę funtów. Jak chcesz to mogę mu coś wysłać w prezencie jak chcesz się pobawić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gymski: @Bujak: @dyniel: @adekad: @BlackLight:
Szkoda mi czasu żeby mu cokolwiek wysyłać, a tym bardziej nie chce mi się bawić w żadne obrzydlistwa XD

Wstawię zaraz wiadomość, którą mu wysłałem na zakończenie naszej współpracy i postaram się zawołać pozostałych. Nie spodziewam sie od niego odpowiedzi, ale kto wie - już parę razy mnie dzisiaj zaskoczył pozytywnie XD
  • Odpowiedz