Wpis z mikrobloga

@Hissis: a później - autyzm to przez szczepionki... wiesz kiedy wychodzi FAS? (można go też zdiagnozować po wyglądzie, ale nie zawsze) - w wieku 15 lat. Nagle dziecko staje w rozwoju i nigdy nie staje się psychicznie dorosłym. A tak się pięknie rozwijało...

Ale co ja tam, jak lubisz biegać na czerwonym przez Puławską w okolicach Piaseczna, to przecież w statystykę nie wierzysz.
  • Odpowiedz
Potwierdzam wpis. Z pokolenia na pokolenie społeczeństwo jest coraz słabsze. Niestety jest to wina postępu w naukach medycznych. Przed wojną rodziny były wielodzietne - bywało, że i po dziesięcioro dzieci, ale do pełnoletności (wieku reprodukcyjnego) dożywała połowa. Postępy w medycynie sprawiły, że przeżywają coraz słabsze osobniki. Tak więc sami kopiemy sobie dołek jako cywilizacja. Smutne ale prawdziwie.
  • Odpowiedz
chylę czoła @xp17


@mlyn-wodny: panowie, smutna prawda ale z antyszczepami nie pogadasz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oni mają swój syndrom oblężonej twierdzy, ołów i autyzm w szczepionkach i koniec. Zresztą co ja się będę- niedawno było znalezisko, to któryś mądrze zawyrokował, że przez 2 miliony lat ludzie nie mieli szczepionek i żyli hurr durr, więc szczepionki to niepotrzebny nikomu wymysł.
  • Odpowiedz
@mlyn-wodny w którymś kościele grają ale nie wie w którym; kiedyś nie diagnozowano np. Aspergera właśnie z tych powodów, które on podał ;) a autyzm? dalej pojawiają się reportaże w których pokazują rodziny ukrywające takie dzieci albo walczące z nimi bo nie poszli nigdzie po pomoc specjalistyczną
  • Odpowiedz
@mlyn-wodny: Ja ogłuchłam na jedno ucho przez powikłania po Śwince. Zawsze myślę z zazdrością o tym, że teraz można zaszczepić dzieci na tą chorobę a za moich czasów takiej szczepionki niestety nie było...
  • Odpowiedz