Wpis z mikrobloga

zauwazyliscie taka tendencje, ze jak spytasz na wykopie o cos #niebieskiepaski lub go zwyzywasz (xD) to on Ci ladnie odpisze albo zacznie sie kulturalnie wyzywac dalej, nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek byl zignorowany (no chyba, ze wpis na setki komentarzy, ale to i tak czesto nawet plusik ktos da)?
a #rozowepaski... albo Cie da na #czarnalista za zwykly zart, bo jak on smial smiec smiec zartowac z KSIEZNICZKI albo w najlepszym razie Cie zignoruje xDD
#gownowpis #przemyslenia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

  • 5
@zycietokuj: Ja tez nie mam nikogo na czarno chyba, a wchodzę w dyskusje jeśli ktoś ma lepsze argumenty niz ten, ze jestem p0lka XD druga sprawa jest taka, ze apka wykopu jest tak zrobiona, ze mi nie przychodzi często powiadomienie, ze ktoś mi coś odpisał ¯_(ツ)_/¯
@zycietokuj: czyli niebieski pasek schodzi do tego gówna i zaczynacie się nawzajem obrzucać, a różowe są ponad to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dwa że często nie mam czasu w danej chwili odpisać, a widzę że to był post w stylu "polki są głupie bo mnie nie chcą i ty też jesteś głupia !!11one" więc z automatu o nim zapominam