Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@panKrzysztofKrawczyk: pytanie w OSK nie było raczej złośliwe, tylko pan nie wiedział czy twoje auto ma w ogóle wjechać na stanowisko czy ma swoje tam pakować a tobie tylko podbić dokument xd za odpowiednią cenę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@r5678:

gość zapytał czy chce myszkę z z jednym czy dwoma scrolami. #!$%@? nas wtedy tak że nie wiem. To był 2003r


Były takie myszki swego czasu, nawet dość popularne. Fajny ficzer, np. w Excelu.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wiem dlaczego, ale w większości sklepów elektronicznych tak jest, że ma się wrażenie jakby ludzie tam pracowali za karę. xD
  • Odpowiedz
@Birbirgo13: ale tak jest ze wszystkim, wejdź do stacjonarnego rowerowego i kup lampkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież pajac Ci nie da trzech żebyś sobie wybrał najładniejszą, tylko musisz dokładnie podać parametry - ile ma lumenów (i czym się różnią od luxów), kąty rozpraszania, promień krzywizny soczewki i markę producenta diody.

A potem się dziwią że sklepy stacjonarne upadają i ludzie wolą czekać miesiąc na szajs
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aegypius: kurła no kiedyś to było kórła, żeby se hehe syneg polutować to musiałem somsiadowi obciongnoć hehe, potem brałem jego curke żeby mi hehe obciongnęła, nie to co wy guwniarze, idziecie do sklepu, nawet nie wiecie, co chcecie kupić a kupujecie chrum chrum!!!!1
A już o topnikah obecnie to nie wspominam bo to guwno z hin panje, kiedyś to cało naszo pensje kosztowało, musiało być dobre, a teraz takie guwno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegypius: Yamaha z obsługą Dolby Atmos? Ja wole mieć kontrolę nad audio ( ͡° ͜ʖ ͡°) (a koło TV zakurzony zestaw wzmacniaczy wysoki na 1.5m)
  • Odpowiedz
@nerdkusi: ja dzisiaj pracuje w elektronice więc jasne że przez internet. Ale gdybym wtedy miał zapalać miłością do elektroniki to by mnie facet skutecznie zdemotywował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@razoreek: może i spory pojemność 22MW ale sprzedawca miał przecież do wyboru Elektrolit, Tantal i SMD... XD Chociaż nie wiem jak wygląda SMD 22MF Albo jak to nawet naładować...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Royal_Email: ja zawsze wyciągam telefon i jeb 1 gwiazdka opini w google jeszcze w sklepie żeby sprzedawca widzial. Odrazu jest cisza. Nałapie negatywnych opinii to ruch mu się zmniejszy na pewno. Konkurencja wyciągnie wnioski i będzie milej i lepiej.
  • Odpowiedz
@Birbirgo13: Aż mi się przypomniały moje wizyty w sklepie elektronicznym... Po pierwszej takiej sytuacji zawsze długi research na temat potrzebnego elementu i wtedy jakoś lżej mi się robiło zakupy :D
  • Odpowiedz
@ruffio: W sumie #!$%@? wie czym #!$%@?ło. Siedzi sobie tam 2-3 typa w sumie zatrzymali się w ewolucji koło 2000 roku a tu #!$%@?ą jakiegoś hebla na jakimś athlonie a tu laptopa na core2, maja dwa konta na olx to tam wszystko od sznurówek po „zestawy dla graczy” na procku i3 1gen
  • Odpowiedz