Wpis z mikrobloga

I takie moje MOTORYZACYJNE MARZENIE URODZINOWE czyli w Idealnym Stanie HONKER 4X4 - PICKUP i Bardzo Dobrym Stanie Mechanicznym oraz Dobrym Stanie Technicznym pojazd , dopracowany , wzmocniony , ulepszony po Liftingu kabiny , Tiuningu silnika i skrzyn biegowych z reduktorem oraz po Modernizacji podwozia oraz Ulepszeniu Konstrukcji do tego stopnia by wytrzymania wiele lat pracy bez AWARII i USTEREK .
Polski Produkt Motoryzacyjny z Polskiej - Lubelskiej Fabryki SC-Odrodzenie w Lublinie i Firmy DZT-Tyminscy z Pozdrowieniami dla Zbigniewa Tyminskiego SZACUNEK za to auto .
W moim przypadku musi to bycia HONKER 4X4 w opcji na razie PICKUP z silnikiem 3.0 TURBO DIZEL silnik BMW , skrzynie biegowe - Drogowa 6-biegowa i Terenowa 5-biegowa z 3-sekcyjnym Reduktorem bo pojazd 4x4 .

Co nie zmienia faktu ,ze planuje pozyskiwania i ratowania Samochody HONKER 4x4 i 6X6 co inny to z innym silnikiem i innych skrzyniach biegowych w konfiguracji nadal KOMUNALNEJ .
Che ratowania Polskiej Motoryzacji PRL Honker 4x4 czy nawet 6x6 jest dla mnie wymarzonym samochodem znam to auto 2x sie nim przejechano i szczerze dla mnie w sam raz PROSTE auto jak BUDOWA cepa BEZ NIE POTRZEBNEJ ELEKTRONIKI jaka czasami sie potrafi w nowych samochodach #!$%@? .
Wole proste Polskie Auto o sporej mocy i auto TERENOWE 4x4 , 6x6 jak byle jakie auto nowoczesnej generacji w dodatku auto bez duszy i bez jajec .

Wybrano HONKERA z prostego powodu jest to auto POLSKIE i KLASYCZNE auto o pewnej historii Fabryki i Firmy oraz auto Tradycji Polskiej Motoryzacji , jest to auto z duszo oraz bywa czasami jak zona rok po slubie potrafi dania czadu . Ale z samochodami jest identycznie jak z KOBIETAMI foch , fanaberia i gorsze dni no i bywa drogie z zakupie .
Ale przynajmniej HONKER cie po rozwodzie nie oskubie do majtek , a zona to i owszem po rozwodzie nawet nie zostawi na tobie nawet ostatniej pary majtek .
W cyklu jak masz i dbasz to i takie auto masz jak dbasz to sie nie psuje prawie jak dobra zona do puki jej robisz dobrze bywa sympatyczna , gorzej jak przestanie bycia sympatyczna .

#motoryzacja #honker #prl #wygryw #klasykimotoryzacji
  • 3