Wpis z mikrobloga

Siemka mirki,
Pytanie mam obecnie 24lata. I juz od dluzszego czasu widzę, ze kobiety ktore juz mogłyby mieć dzieci tak od 29 lat wzywż - albo nieco bardziej. Wpatruja sie na mnie. I jak np zlapie ich wzrokiem to albo usmiechną uciekajac wzrokiem albo jak sie patrzą spojrze na nich to zabieraja wzrok glowie w dol i usmiech. Wtf? Moze mi ktos wyjasnic to logikę? I dlaczego akurat te "starsze" bo z rowiesniczkami albo młodszymi to słabo.
#gownowpis #niebieskiepaski #rozowepaski #kobiety #tinder #badoo
  • 28
@FarAwayFromMyDream: "Kobieta nieśmiała będzie starała się unikać patrzenia w oczy. Spojrzenie będzie ukradkowe i krótkie. Jest to spowodowane tym, że nie chce zostać przyłapana na „gapieniu się” na wybranka. Gdy jednak zostanie przyłapana, zaczyna patrzeć w dół z zawstydzenia." Jakas szansa jest, a ja wlasnie wole starsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FarAwayFromMyDream: No wlasnie kiedys bylem nad morzem. A mam takie powiedzmy kobiece usta serio xDDD. I mialem nalozone okulary przeciwsloneczne. Kurła jak sie patrzaly z poczatku mysle sobie "poje**ny jestem omamy i siostra mi powiedziala ze jakos patrzą sie tak". Echhh ale ja jestem taki niesmialy( ͡° ʖ̯ ͡°)