Wpis z mikrobloga

Mirki, WTF! Wlasnie wale browar na kambodżańskim weselu na prowincji. Betel się żuje na kambodżance k---a wąsy przez p----------y testosteron chyba jej się zrobiły ?! I c--j . Jakiś chyba ?? Khmer ssie mi palca u nogi??! Jebla idzie dostać. Trzymajcie się na tym wykopie !!!
  • Odpowiedz
@terrarek: ja przypadkowo na wietnamskie się w------m XD mam jakieś filmiki jak sto lat im śpiewam i nagle panna młoda zaczęła śpiewać to samo. To dopiero zrycie xD
Dodam jeszcze że u wietnamcow baby i chłopki oddzielnie siedza. Piją. Sumie tylko browary i wszystkie butelki w---------a pod stol. W kambo podobnie ?
  • Odpowiedz
  • 39
@RBMK w kambo siedzą pomieszani, ale wietnam i kambodża to samo pod względem rzucania resztek pod stół:D butelki, puszki, kości, między nogami biega pies i dojada wszystko, paranoja:D
  • Odpowiedz
  • 56
@1pikoFarad powiem Ci szczerze, że rozwaliło mi to głowę. Wczoraj nocka u buddyjskich mnichów w klasztorze, a dzisiaj to, kambodża to bardzo gościnny kraj, skromni ludzie, raczej wycofani, ale jak dają to całe serce, coś niesamowitego
  • Odpowiedz