Wpis z mikrobloga

U sąsiadów z parteru (3 pietro here) nie dzieje się zbyt dobrze. Codziennie jakieś krzyki, kłótnie i placz bombelka (3 lvl). Z tego właśnie względu, że parę razy słyszałem z żoną teksty do dziecka typu 'zamnij się', 'uspokój się w końcu bachorze' (xD) itp. pomyślałem, czy nie zgłosić może prośby do jakiegoś organu, żeby sprawdzili, czy dziecku nie dzieje sie krzywda fizyczna. To, że tam jest #!$%@? pod względem psychicznym, to jest ewidentne, ale to już inna sprawa. Nie chcę mieszać w to policji ani straży miejskiej, bo nie mam żadnych dowodów - raczej tylko troska o to, żeby nic młodemu się nie stało. #pytanie #kiciochpyta #prawo #patologia #patologiazmiasta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U sąsiadów z parteru (3 pietro here) nie dzieje się zbyt dobrze. Codziennie jakieś krzyki, kłótnie i placz bombelka (3 lvl). Z tego właśnie względu, że parę razy słyszałem z żoną teksty do dziecka typu 'zamnij się', 'uspokój się w końcu bachorze' (xD) itp. pomyślałem, czy nie zgłosić może prośby do jakiegoś organu, żeby sprawdzili, czy dziecku nie dzieje sie krzywda fizyczna. To, że tam jest #!$%@? pod względem psychicznym, to jest
  • Odpowiedz